1

2

3.

Torpedo Havířov - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 3:4pn
branky: 22. Jan Zaoralek, 34. David Křižák, 40. Tomasz Grycz - 5. Quang Minh Nguyen, 14. Quang Minh Nguyen, 53. Patrik Charvát, N Patrik Charvát; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 145; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar 12 - Lukáš Vernarský 18; po třetinách: 0:2, 3:0, 0:1, 0:0
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Vedoucí): Po zápasech se Slovanem budu muset absolvovat sezení na kardiologii. Dneska bohužel špatný vstup do zápasu. První třetina nám hrubě nevyšla. Postupně jsme srovnali hru a překlopili otěže zápasu na naší stranu. Klíčový moment: Nevyužita přesilovka 5v3 ve 3. třetině. Prohry samozřejmě bolí ale musíme je letos příjmout. Na druhou stranu klíčovou kostru týmu tvoří stále dorostenci, kteří nemají sebemenší problém držet se staršími kluky krok. Známe své cíle a jedeme dál.
Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Motivace stříkala ze šatny před první třetinou, taky tak byla odehrána. V druhé třetině už hlavama nahoře a vítězství na dosah, Torpédo se nevzdalo a ovládlo druhou část. Třetí třetina opět zkušenost našich kluků, vyrovnání a pak už skvělý golman Vernarský! Jsem rád, že jsme v této extraligové sezóně porazili rivala 3x. Děkuji soupeři a dívákům za zápas.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #11 Samuel Řezáč , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov hráč #56 Patrik Charvát a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #50 Alex Foltyn a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov hráč #33 Radim Pecháček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #13 David Křižák , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 I dnešní derby budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.
63:50 Vůbec nic se neděje, obránci drží míček převážně za brankou.
61:14 Dorážka Petříka mimo.
61:13 Grycz ve velké šanci, skvělý zakrok rukou předvedl Vernarský.
60:01 Buly pro Torpedo.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
58:45 Křižák o kousek minul.
57:40 Závěr třetí třetiny ve velkém tempu, hra se přelévá ze strany na stranu.
56:37 Šulc těsně míjí pravý růžek.
55:45 V dobré příležitosti byl zblokován Kravčík.
55:00 Dnešní derby sleduje skvělých 145 diváků.
53:45 Teď už se Torpedo ubránilo.
52:09 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #23 Quang Minh Nguyen (3:3)
52:09 Charvát střelou do růžku srovnává. Slovan bude pokračovat v přesilovce 5 na 4.
51:45 Timeout FAT PIPE TJ Slovan Havířov
51:45 Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:45 Také Slovan si vyzkouší hru 5 na 3. Bude o dost delší než mělo Torpedo.
50:59 Vyloučen hráč #78 Petr Vojkůvka družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
50:59 Série vyloučení pokračuje, pro změnu si půjde odpočinout domácí hráč.
50:17 Další tyč, tentokrát po střele Petříka.
49:10 Slovan ve čtyřech.
49:04 Tyč po střele  Grycze.
48:35 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
48:35 Torpedo bude mít 43 vteřin výhodu přesilovky 5 na 3.
47:18 Vyloučen hráč #33 Radim Pecháček družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
47:18 Snad se bude dát na přesilovku Torpeda konečne dívat.
47:10 Rozhodčí budou vylučovat, Torpedo má výhodu.
46:23 Další střela Šulce, konečně došla až na bránu, ale brankáře nepřekonala.
45:15 Rychle rozehraný volný úder skončil další zblokovanou střelou Šulce.
43:04 Na míčku více hraje Slovan, ale zatím si velkou šanci nevypracoval.
41:20 Pecháček z volného úderu orazítkoval horní tyč.
40:01 Ve třetí třetině na buly úspěšnější Torpedo, připisuje si výhru 2:1.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:15 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (3:2)
39:15 Warcholek přes šířku hřiště na volného Grycze a ten střelou do prázdné brány dokonává obrat ve skóre.
38:32 Hronek se prokličkoval do zakončení, střelou trefil pouze bránicího Zaoralka.
37:09 Šulcovi se dnes nedaří, další nepovedená střela.
35:15 O chvíli později v jasné tutovce selhal Foltýn, oba hráči si mohou podat ruce a jít spolu trénovat zakončení.
35:05 Ve stoprocentní šanci selhal Lasota, tohle zakočení si za rámeček nedá.
33:05 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #88 Vojtěch Petřík (2:2)
33:05 Křižák proběhl podél levého mantinelu a nechytatelně zavěsil pod víko.
30:34 Kelnar si zákrok nepřipsal, všechny střely byly zblokovány.
28:34 Vyloučen hráč #16 Martin Kutáček družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
28:34 Kutáček si jde dnes podruhé na trestnou lavici odpočinout, opět za hrubost v rohu hřiště.
28:25 Kelnar nohou vykopává střelu Kravčíka.
27:46 Jedna zblokovaná střela a nic víc. Torpedu dnes přesilovky vůbec nejdou.
25:46 Vyloučen hráč #56 Patrik Charvát družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:46 Torpedo má šanci na srovnání, snad uvidíme povedenější přesilovku než byla ta první.
25:20 Grycz zblokoval střelu Lasoty, která mířila do poloprázdné brány.
24:25 Hra se nám zklidnila, míček drží především obránci, kteří se snaží něco vymyslet, ale moc se jim to nedaří.
21:53 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Jan Zaoralek, asistoval #29 Vojtěch Škůrek (1:2)
21:53 Zaoralek se stěstím dostal míček za Vernarského, Torpedo se nenápadnou akcí vrací do hry.
21:34 Trestné střílení družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov neproměnil #56 Patrik Charvát.
21:34 Charvát zkoušel trefit nad rameno Kelnara, ten drží naděje Torpeda.
21:34 Hráč Slovanu faulován při zakončení do prázdné brány. Trestné střílení si zkusí z Slovan.
21:14 Šulc to zkoušel střelou mezi nohy, Vernarský se nenechal nachytat.
20:01 Druhé buly tentokrát pro Slovan.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:38 Přečíslení 2 na 1 zakončoval Pecháček, Kelnar jeho střelu vyrazil maskou.
18:21 Torpedo stále nenachází recept na zdolání obrany Slovanu.
15:00 Po úvodní dobré pasáži vypadlo Torpedo z tempa, ve hře je zmatek bez náznaků šancí a střel.
13:06 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Quang Minh Nguyen, asistoval #33 Radim Pecháček (0:2)
13:06 Rychlý protiútok Slovanu, opět se prosazuje Nguyen střelou od levého mantinelu.
13:04 Jediné co jsme viděli byly dvě zblokované střely Šulce.
12:04 První minuta hodně nepovedená, domácím se vůbéc nepodařilo usadit na útočné polovině.
11:04 Vyloučen hráč #34 Václav Kyc družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
11:04 Vzápětí bude mít výhodu přesilovky Torpedo.
09:30 Torpedo sice strávilo celé oslabení na vlastní polovině, ale přesilovku v pohodě ubránilo.
09:15 Střela Briji měla parametry kopu v rugby na háčko, letěla vysoko nad.
08:40 Slovan se drží na půlce domácích, ale šanci si zatím nevytvořili.
07:30 První dnešní přesilovku si zahraje Slovan.
07:10 Sám na Vernarského šel Petřik, ale další skvělý zákrok brankáře Slovanu.
05:46 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #16 Martin Kutáček.
05:46 Kutáček si položil Vernarského, ale backhandovou střelou ho nepřekonal.
05:46 Nedovolený přestupek na hraně malého brankoviště, Torpedo má výhodu trestného střílení.
04:13 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 0:1
04:13 Pecháček odebral míček Šulcovi, nahrál Nguyenovi a ten ze středu hřiště prostřelil Kelnara.
03:20 První akce Slovanu ztroskotala již za půlkou.
02:44 Řezáč zlomil hokejku a naštvaně odchází na střídačku.
02:00 Na míčku zatím jen Torpedo, uvidíme zda se bude opakovat průběh středečního zápasu.
00:30 První střelu na Vernarského vyslal Grycz, ten v pohodě zasahuje.
00:01 Úvodní buly dnešního juniorského derby vyhrálo Torpedo.