0:6
    Milan PALÁŠEK
    (Vodica)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Zlín Lions 0:6
branky: 4. Jan Pavelec, 7. Karel Ševčík, 38. Jakub Holiš, 46. Jakub Holiš, 54. Jakub Holiš, 56. Milan Palášek; rozhodčí: Ondřej Hošek - Martin Plaček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Hampl 24 - Lukáš Slovák 31; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:3
60:00 Komentář domácích Menšík Jan (Trenér): Dnes jsme i přes dle mého poměrně vyrovnaný výkon se soupeřem dostali lekci z produktivity a to v největší možné míře. Nedokázali jsme náš tlak přetavit v góly a bez nich bohužel nemůžeme pomýšlet na vítězství. Děkuji soupeři za tvrdé, férové utkání.
60:00 Komentář hostů Gofroň Pavel (Trenér): Dnes rozdílný výkon oproti včerejšku, skvělý výkon, podpořený výborným golmanem a byli jsme i produktivni z brejků. Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:12
59:59 Slovák i přes 31 střel drží stále nulu a tak musíme uznat, že Holišovi ocenění MVP přebírá.
56:10 Časoměřic říkal, že Šauer pěkná střela, já ji neviděl, ale časoměřič by nikdy nekecal. Takže Šauer vyslal krásnou střelu.
55:21 GÓL Zlín Lions! 0:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Milan Palášek, asistoval #13 David Vodica (0:6)
55:21 Krásná souhra hostí, třikrát vyťukat a finální tečku si připisuje Palášek.
53:51 GÓL Zlín Lions! 0:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #73 Radomír Bureš (0:5)
53:51 A Holiš kompletuje hattrick. Tady asi MVP taky jasnej.
53:30 Veselý se indivuduálně vybruslil do krásne šance, ale Hampl znovu zasahuje. Ten si pro to MVP prostě jde.
52:20 Vít vyslal na Hampla krásný lejzr, ale ten jeho pokus hatí pohledným zákrokem.
51:30 Boys z Gulls to hrajou jak Barcelona minulou sezónu, držení míče fajn, střely fajn, ale produktivita nula, nula, nic. Jako teďka doslova nula.
49:45 Gulls sice hrají na domácím hřišti, ale co se týče střel, tak převládá kvantita nad kvalitou.
45:50 GÓL Zlín Lions! 0:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #21 Jan Veselý (0:4)
45:50 Tak tentokrát to už Zlínští boys z přesilovky zkusili a Holiš si připisuje další bod lejzrem do poloodkryté brány.
45:26 Vyloučen hráč #55 Alex Dokládal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
45:26 A Zlínu (čti Gondor) přijíždí napomoc Rohan v podobě sekyry od Dokládala.
45:00 Gullivers vyvíjí neuvěřitelný tlak, ale Zlín odolává jak Gondor v obléhání.
43:00 Valeš vyslal docela solidní bombu, ale Slovák měl dobrý výhled a střelu vyráží. Ale letěla do víka. Čestně.
42:40 Krásná sehrávka gulls, 4 rychlé nahrávky, ale bohužel Konrádovi střela nesedla.
40:40 Gullivers do této třetiny naskočili v úplně jiném moodu, jde to poznat nejen na střídačce, ale i na hřišti.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:38 Konrád našel v hezké pozici před bránou Kosa, který bohužel svým umem Slováka nepřekonal. Jako konečně nějaká výraznější šance, jinak gólmani na obou stranách zas tak náročné zákroky nemají.
37:12 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #14 Karel Ševčík (0:3)
37:12 Už jsem chtěl psát, že nám dneska kluci moc těch dárečků nenadělují, ale po rychlé rozehrávce z roku Ševčík našel volného Holiše, který tam z první posílá víčko.
33:30 Trošku se přitvrzuje a střely jsou na obou stranách, ale hosti tuto statistiku zatím ovládají.
31:30 Teď tam byla hezká šance hostí, ale neviděl jsem, nestihám.
30:30 Gulls po vzoru Lions to v přesilovce na tu bránu taky ani jednou nevyslali. Kluci jsou na sebe férový.
28:30 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
28:30 Vodica si vyměnil pár slov s rozhodčími a asi prohrál, proto si jde na 2 minuty odpočinout na VIP židli.
27:40 Karpíšek se vysktl v tutovce ani neví jak, ale jeden z hostí celou situaci hasí sporným zákrokem. Fanoušci hostí skandují, že je to čistý, fanoušci domácích skandují, že je to špinavý.
26:01 Hampl chytá Kubíčkovu docela solidní střelu bravůrně oběma rukama.
24:30 První střela na bránu v režii zlínského hráče, ale Hamplovi do pupku, tak si radši jméno nechám pro sebe.
24:00 Zatím žádná střela na bránu ani od jednoho z celků.
21:01 Lions nevyslali na bránu ani jeden lejzr a Novotný už fičí za svýma klukama.
20:00 Děcka si tu hezky o přestávce hrají na prázdným hrišti, to je luxus. Za mých mladých let jsme si chodili hrát s kamením.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:01 Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
19:01 Novotný jde bručet za sekanou, tak uvidíme, jestli kluci ze Zlína umí nějakou cool přesilovku.
17:00 Obě strany se snaží co nejvíce kombinovat rozehrávku, ale stejně nakonec všechny cesty vedou do rohu.
15:00 Kubíček nasadil sice hezký houle, ale jako pak nic z toho.
13:31 Dokládal hatí souhru hostí. Do statistik se to nepíše, tak aspoň sem.
11:20 Novotný si udělal výlet na půlku hostů a Slovák jeho střelu vytahuje až z brankové čáry.
09:55 Hampl svůj přesun slidil jako kamošce do DM a odvrací další hřebík do rakve svého týmu.
06:55 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Karel Ševčík, asistoval #21 Jan Veselý (0:2)
06:55 Ševčík využil zmatku domácích a zvyšuje náskok.
05:33 Valeš to zkusil ze vzduchu o zem jak v házené, ale Slovák docela na pohodičku zasahuje. Ale letělo to do víka. Čestně.
03:25 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #10 Jan Pavelec, asistoval #13 David Vodica (0:1)
03:25 Hosté si to vyťukali do prázdné a otevírají dnešní skóre.
01:48 Dravec Karpíšek svojí jedovkou míjí svatyni hostů.
00:01 Hou, hou, jak nám obchodní řetězce milerády připomínají, Vánoce jsou za dveřmi, a my jen doufáme, že nám dnešní zápas mezi zlínskými Lions a brněnskými Gullivers nadělí předčasné dárky v podobě honosného počtu gólů.