vysoká florbalka

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - Torpedo Havířov 5:3
branky: 14. Jakub Molin, 21. Vladimír Fišara, 36. Jakub Hronek, 49. Jan Brija, 59. Radim Pecháček - 23. Vít Dočkal, 29. Martin Kutáček, 51. Vojtěch Petřík; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4:2 + Tomáš Magera 5; využití: 0:2; diváků: 170; zásahy brankářů: Ivo Sikora 35 - Ondřej Kelnar 37; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Pěgřimka: Klasické vyhrocené derby s kaňkou na závěr ke které se teď nechci vyjadřovat. Prohra v derby mrzí ale herní kvalita, především ze strany našich dorostenců byla na vysoké úrovni. Pochvala patří gólmanu soupeře na kterém jsme si dneska vylámali zuby. Děkuji soupeři za zápas a divákům za návštěvu.
60:00 Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Torpedo. 18:17
60:00 Komentář trenéra domácích Matěje Erbse: Tým složený z kluků od Třince po Opavu porazil tým poskládaný z kluků z Horní Suché, Domaslavic, Torpeda Havířov, Českého Těšína, FBC Ostrava, SFK Havířov, bývalého Slovanu Havířov. Děkuji soupeři za utkání, těším se na další DERBY.
58:58 Vyloučen hráč #6 Martin Šulc družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka
58:31 Vyloučen hráč #40 Jakub Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
58:09 Pecháček využil hry hostů bez brankáře a zvyšuje stav.
58:08 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #33 Radim Pecháček, asistoval #10 Jakub Hronek (5:3)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:51 Atmosféra houstne.
55:13 Řezáč trefil horní tyč.
54:06 Schylovalo se k vyloučení, ale po pár zvláštních situacích se nakonec kapitáni dohodli s rozhodčími, že vyloučení nebude.
51:35 Grycz zapomněl hokejku mezi nohama Kravčíka.
50:03 Torpedo se nevzdává a snižuje skóre.
50:02 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #22 Ondřej Matzner (4:3)
49:00 Pecháček na Hronka. Hronek bohužel netrefil skákavý míček.
48:16 Quang opět výborně našel spoluhráče před brankou. Domácí se posouvají do dvoubrankového vedení.
48:15 Timeout Torpedo Havířov
48:15 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #23 Quang Minh Nguyen (4:2)
47:39 Řezáč při svém pokusu o střelu spadnul na zem.
47:18 Hra se přesouvá ze strany na stranu.
44:50 Hosté v plném počtu.
42:51 Vojkůvka narazil domácího hráče na pořadatelský stolek.
42:50 Vyloučen hráč #78 Petr Vojkůvka družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
41:16 Kočího střela mířila do růžku. Kelnar rukou vyráží.
40:31 Domácí tým v plném počtu.
40:01 Buly pro Slovan.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Torpedo. 10:10
38:31 Domácí svou nekázní dávají další šanci Torpedu.
38:30 Vyloučen hráč #22 Matěj Hecl družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
36:40 Šulc při svém pokusu o střelu nebezpečně došvihnul.
35:48 Hodulík krásně našel Hronka, který rozděluje stav.
35:47 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Jakub Hronek, asistoval #91 Tomáš Hodulík (3:2)
35:40 Hodulík předběhl všechno, dokonce i svoje ruce.
33:53 Brija trefil spojnici.
33:22 Torpedo sportovně odevzdalo míček při buly v rohu.
31:20 Posledních pár minut má stejný průběh. Torpedo tlačí, tlačí. Po střele mimo domácí vyvezou a míček ztratí.
28:23 Hosté využívají i svou druhou přesilovou hru.
28:22 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Kutáček, asistoval #62 Štěpán Graf (2:2)
27:23 Opět přestupek domácích na 2 minuty.
27:22 Vyloučen hráč #23 Quang Minh Nguyen družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
27:03 František Kyc musel nedobrovolně ukončit dnešní zápas. Po kontaktu s protihráčem si poranil koleno.
25:16 Hronek si pohrál se Šulcem a propasíroval mu míček mezi nohama.
24:35 Quang svou rychlostí vystupuje z řady.
22:26 Hostům se přesilová hra vydařila.
22:25 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Vít Dočkal, asistoval #16 Martin Kutáček (2:1)
21:46 Torpedo po faulu moudrého dostává příležitost v přesilové hře.
21:45 Vyloučen hráč #59 Boleslav Moudrý družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
20:36 Quang našel volného Fišaru před brankou. Ten okamžitě vystřelil. Kelnar se z toho zamotal do síťky.
20:35 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:0
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vladimír Fišara, asistoval #23 Quang Minh Nguyen (2:0)
20:01 Buly pro Slovan.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Torpedo. 13:11
19:30 Krušberský měl před sebou už jen prázdnou branku. Bohužel míček netrefil podle představ.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:40 Kdyby Grycz s Warcholkem nepřekombinovali svůj pokus, mohli vyrovnat brankový stav.
16:12 Hecl našel poskakující míček a vypálil ho na Kelnara. Ten se štěstím odráží.
14:14 Po nedovoleném zákroku ve velkém brankovišti domácích měl Kutáček šanci z nájezdu. Sikora si s jeho kličkou hravě poradil.
14:13 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #16 Martin Kutáček.
13:47 Po hezké kombinaci Molina a Hronka se domácí dostávají do vedení.
13:46 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #10 Jakub Hronek (1:0)
13:39 Kutáček z poloviny nahodil na domácí branku.
12:23 Škůrek to zkusil od mantinelu. Míček končí vysoko nad Sikorovou brankou.
11:31 Domácí poslední minutu ve velkém tlaku na branku Torpeda. Bez výsledku.
10:00 Kočí dostal Brijovu nahrávku hezky do běhu, Bohužel mu míček nesednul na čepel a skončil v rohu.
08:20 Hosté v plném počtu.
07:22 Necelá minuta do konce domácí výhody a Torpedo se stále úspěšně brání.
06:36 I v přesilové hře má co dělat Sikora s výjezdy Torpeda.
06:09 Mink na Hecla, ten z první trefuje tyč.
05:14 Torpedo se zatím velice dobře brání proti střelám Slovanu.
03:21 Magera nekompromisně poslal Kyce k zemi. Vysloužil si 5ti minutový trest.
03:20 Vyloučen hráč #65 Tomáš Magera družstva Torpedo Havířov na 5 minuty za sekání
01:34 Šulc v blízkosti domácí branky. Jeho pokus domácí zlikvidovali.
00:01 Úvodní buly pro Torpedo.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání 1. kola CE ligy juniorů, kde se nám představí rivalové z Havířova. Domácí Slovan Havířov a hostující Torpedo Havířov.