• 60 59:48
    2
    Jakub HORÁK

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Česká Lípa 12:3
branky: 7. Adam Stejskal, 11. Adam Stejskal, 13. Jiří Čížek, 14. Jakub Šedivý, 19. Jiří Čížek, 22. Adam Baxa, 23. Matěj Rapp, 27. Jiří Čížek, 28. Marek Fuchs, 31. Marek Fuchs, 32. Jiří Čížek, 59. Michal Fuchs - 9. Ladislav Pekárek, 57. Jan Petříček, 57. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Patrik Urban 21 - Daniel Jukl 11, Milan Švajcr 11; po třetinách: 5:1, 6:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Dnešní zápas byl přesně takový, kdy se snažíte jak nejvíc můžete a ono to prostě ne a nejde. Bylo super že jsme se dokázali ve třetí třetině zvednout a i v tom hrozném stavu dát krásné dva goly. Teď se musíme oklepat pořádně vyspat a připravit na zítřejší zápas. nSoupeři gratuluji hrál dobře.
60:00 Komentář domácích Tkadlec Adam (Trenér): Dvě třetiny jsme plnili všechny pokyny a byli dostatečně efektivní a silní na míčku. Jsme rádi, že i za jasného stavu jsme chtěli pořád hrát. Mrzí nás prohraná třetí třetina, kde nám chyběl pohyb bez míčku. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
59:48 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
58:56 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 12:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #19 Patrik Med (12:3)
56:46 GÓL FBC Česká Lípa! 11:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #40 Jan Petříček (11:3)
56:10 GÓL FBC Česká Lípa! 11:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #5 Ladislav Pekárek (11:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
36:22 Vyloučen hráč #40 Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
31:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 11:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #48 Adam Baxa (11:1)
30:57 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #37 Adam Stejskal (10:1)
27:36 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Milan Švajcr družstva FBC Česká Lípa
27:35 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #77 Adam Löwy (9:1)
26:56 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #37 Adam Stejskal (8:1)
22:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp bez asistence (7:1)
21:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #77 Adam Löwy (6:1)
20:44 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #5 Ladislav Pekárek.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
18:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (5:1)
17:55 Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
13:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #48 Adam Baxa (4:1)
12:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
10:41 Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
10:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #78 Matěj Rapp (2:1)
08:26 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (1:1)
06:46 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (1:0)