• 60 59:43
    3:16
    (Hozman)

FBC Liberec - PSN Tatran Střešovice 3:16
branky: 23. Bartoloměj Smolka, 25. Jakub Horník, 29. Michal Václavík - 4. Vojtěch Panuška, 5. Martin Krejčí, 8. Martin Krejčí, 9. Vojtěch Panuška, 11. Matěj Čelakovský, 13. Martin Pretl, 25. Marek Hozman, 29. Vojtěch Panuška, 32. Vojtěch Panuška, 43. Vojtěch Panuška, 44. Ondřej Sihelský, 44. Lukáš Procházka, 51. Šimon Vavroušek, 58. Marek Hozman, 60. Šimon Vavroušek, 60. Vojtěch Panuška; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 1, Vilém Svrček 17 - Tomáš Týc 21; po třetinách: 0:6, 3:3, 0:7
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Dnes až na krátký výpadek utkání pod kontrolou. Jsem rád, že se nám dařil press a výborná produktivita. Děkujeme soupeři za utkání a také všem přejeme krásné svátky.
60:00 Komentář domácích Faksa Tomáš (Vedoucí): Pouze ve druhé třetině, která skončila 3:3, jsme dokázali udržet vysoké tempo soupeře. Ačkoliv máme mladý tým, tak mě mrzí, že si musíme o úrovni intenzity veškerých činností na hřišti povídat v kabině. Za každý takovýto zápas jsme ale vděční, ukazuje nám zdrdcalo, ve vší nahotě. Hezké Vánoce všem.
60:00 Střely celkem: Liberec - 24 , Tatran - 34
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec: Martin Kašinský , Tatran: Šimon Vavroušek
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
59:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (3:16)
59:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek bez asistence (3:15)
58:30 Jedna sporná akce za druhou.
58:05 Posledníé dvě minuty jak třetí třertiny, tak dnešního zápasu.
57:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (3:14)
56:15 Hosté drží míček na soupeřově polovině.
55:16 Vyloučen hráč #26 Martin Krejčí družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
54:42 Liberec dokázal neinkasovat gól.
53:42 Minuta pryč a žádná zajímavá akce se nekonala.
52:42 Tatran si poprvé zahraje přesilovou hru.
52:24 Vyloučen hráč #58 Petr Zeman družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
52:01 Svrček vyráží další střelu Tatranu.
50:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:13
48:46 Urban mířil vedle.
47:44 Tatran z následné rychlé akce taktéž nedává.
47:40 Čumpelík v tutové akci nedává branku.
47:22 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #71 Lukáš Dolejš.
47:22 Dolejš i na podruhé selhal.
46:23 Liberec se po dlouhé době dostal do zakončení.
43:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #13 Jiří Procházka (3:12)
43:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #86 Ondřej Sihelský bez asistence (3:11)
43:07 Individuální dovednost Sihelského končí gólem na pření tyč.
42:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (3:10)
42:41 Další akce 2 na 1, Panuška se trefuje na zadní tyč.
42:15 Svrček si poradil s Panuškou.
41:00 Dnešní dopolední zápas navštívilo 30 diváků.
40:01 Bule pro Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:59 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #71 Lukáš Dolejš.
39:59 Dolejš mohl vstřelit branku do šatny..
39:10 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:55 Liberec nedokázal využít svoji šanci na gól.
36:00 Čermák T. dokázal ubránit akci 2 na 1.
35:10 Pěkná individuální akce Procházky neskončila gólem.
34:12 Tatran zvládl oslabení.
34:05 Václavík střílí - Panuška blokuje.
33:12 Minuta pryč a Liberec nepředvedl vážnější akci.
32:12 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi
31:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #21 Jakub Pluhař (3:9)
31:34 Panuška na milimtr přesně trefuje od mantinelu zadní tyč.
30:58 Liberec statečně padá do střel Tatranu.
28:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (3:8)
28:58 Tatran rychle odpovídá na branku soupeře.
28:51 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Michal Václavík, asistoval #5 Filip Kapitán (3:7)
28:51 Václavík využívá početní výhodu a jeho trefa mířila do vzdáleného horního rohu.
26:59 Vyloučen hráč #7 Jakub Lisa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:20 Vidíme úplně jiný Liberec.
26:06 Čumpelík pouze do masky Týce.
24:50 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #29 Tomáš Urban (2:7)
24:50 Ťukec Urbana a Horníka, druhý jmenovaný měl lehkou práci s úklidem.
24:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #72 Šimon Vavroušek (1:7)
24:02 Akce 2 na 1 končí úspěšně střelou do prázdné brány.
22:47 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #69 Jakub Horník (1:6)
22:47 Narážečka mezi Horníkem a Smolkou.
22:30 Liberec do druhé třetiny vstoupil mnohem lépe.
20:01 Míček pro hosty, Liberec ihned napadá.
20:00 Střely v 1. části: 4:10
19:05 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:05 Svrček opět předvedl parádní střelu.
17:20 Svrček zatím předvádí v bráně pěkné kousky.
15:30 Čelakovský nastřelu tyč.
14:37 Šedivý zablokoval střelu Procházky.
13:24 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Vilém Svrček družstva FBC Liberec
12:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #46 Marek Jurkulák (0:6)
12:20 Václavík s míčkem zády ke hře a Tatran znovu napadá.
11:35 Nepřesné přihrávky kazí Liberci šanci na nějakou slibnou akci.
10:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (0:5)
10:59 Dufek bez šance..
09:50 Liberec na míčku a Tatran opět napadá.
08:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #72 Šimon Vavroušek (0:4)
08:57 Panuška měl čas na svoji střelu a umístil přesně.
07:33 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #11 Martin Pretl (0:3)
04:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #33 Jakub Hejzlar (0:2)
04:14 Sporná akce ohledně vyloučení, po krátké poradě se rozhodčí rozhodli odvolat vylouční.
03:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
03:40 Akce Tatranu 2 na golmana končí za Dufkem.
02:30 Tatran se snaží kombinivat na jeden dotyk.
00:30 Tatran napadá rozehrávku Liberce.
00:01 Bule pro Liberec.