0

0

0.

FBK Vosy Praha DDM P2 B - TJ Sokol Kostomlaty n/L 3:2pn
branky: 18. Miroslav Čadský, 20. Martin Sucharda, N David Šnejdar - 10. Tomáš Keist, 23. Jiří Jeník; rozhodčí: Jakub Jangl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Krijt ? - Josef Sajfrt ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0
9 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B hráč #7 David Šnejdar a vstřelil rozhodující gól (3:2).
9 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #69 Matěj Zeman , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B hráč #4 Filip Kolařík a vstřelil gól.
8 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #87 Jiří Jeník a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B hráč #13 Jiří Krbec a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #69 Matěj Zeman a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B hráč #4 Filip Kolařík , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #4 Jakub Kaucký , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B hráč #7 David Šnejdar , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #13 Jakub Malínek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B hráč #13 Jiří Krbec , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #87 Jiří Jeník , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B hráč #7 David Šnejdar a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #13 Jakub Malínek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #4 Jakub Kaucký a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
34:53 Timeout FBK Vosy Praha DDM P2 B
34:53 Vyloučen hráč #15 David Petráš družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání
22:27 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #87 Jiří Jeník, asistoval #15 David Petráš (2:2)
19:44 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 2:1
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #30 Martin Sucharda, asistoval #4 Filip Kolařík (2:1)
17:31 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 1:1
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #11 Miroslav Čadský, asistoval #4 Filip Kolařík (1:1)
09:54 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #67 Tomáš Keist bez asistence (0:1)
09:10 Vyloučen hráč #67 Tomáš Keist družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:48 Vyloučen hráč #13 Jiří Krbec družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B na 2 minuty za bránění ve hře