2:6
    Daniel MUJDŽIĆ
    (Čaputa)

Sport Kolín Pátečníci - Prague Tigers C 2:6
branky: 12. Michal Miľo, 28. Jan Štípek - 6. Zbyněk Prokšan, 32. Tomáš Večeřa, 32. Tomáš Večeřa, 32. Zbyněk Prokšan, 35. Adam Novák, 36. Daniel Mujdžić; rozhodčí: Jakub Jangl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Lejnar ? - Filip Xavier Skála ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:5
35:13 GÓL Prague Tigers C! 2:6
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #32 Daniel Mujdžić, asistoval #23 Jiří Čaputa (2:6)
34:45 GÓL Prague Tigers C! 2:5
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #32 Daniel Mujdžić (2:5)
31:55 GÓL Prague Tigers C! 2:4
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #7 Zbyněk Prokšan, asistoval #16 Karel Cerha (2:4)
31:38 Timeout Sport Kolín Pátečníci
31:38 GÓL Prague Tigers C! 2:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #89 Tomáš Večeřa bez asistence (2:3)
31:09 GÓL Prague Tigers C! 2:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #89 Tomáš Večeřa bez asistence (2:2)
27:58 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 2:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #68 Jan Štípek, asistoval #40 Michal Miľo (2:1)
21:33 Vyloučen hráč #7 Lukáš Svoboda družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za bránění ve hře
11:58 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 1:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #40 Michal Miľo, asistoval #16 Tomáš Maršon (1:1)
11:24 Vyloučen hráč #21 Martin Musil družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za nesportovní chování
07:22 Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:30 GÓL Prague Tigers C! 0:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #7 Zbyněk Prokšan bez asistence (0:1)
04:19 Vyloučen hráč #55 Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání