45
  • 45 44:14
    Jaroměř

FbC Hradec Králové B - TJ Sokol Jaroměř 2:2
branky: 2. František Vízner, 9. Roman Barták - 14. Jan Jiran, 38. Tadeáš Bahník; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Erik Zoubek 17 - Jakub Kučera 14; po třetinách: 2:1, 0:0, 0:1
44:59 Komentář hostů( trenér): První ostrý zápas po roce, když 19x vystřelíme na bránu a dáme 2 goly, nemůžeme počítat s vítěztvím, děkuji soupeři, rozhodčím a divákům. Těšíme se na další zápasy.
44:59 Komentář domací(kapitán) : Vzhledem k počtu hráčů se sehráli dobré utkání, tímto chci poděkovat týmu a také týmu Jaroměře za dobré utkání.
44:59 Hradec: 3, Jaroměř:6
44:14 Timeout TJ Sokol Jaroměř
41:45 Vyloučen hráč #10 Aleksandr Petečela družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
37:05 Timeout FbC Hradec Králové B
37:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Tadeáš Bahník bez asistence (2:2)
29:59 Hradec: 5, Jaroměř: 6 střely
14:59 Hradec: 8, Jaroměř: 7 střely
13:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #13 Pavel Hroch (2:1)
08:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #97 Roman Barták, asistoval #5 Ondřej Šimerda (2:0)
01:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #52 František Vízner, asistoval #47 Miloslav Dymeš (1:0)