0

2.

série

FBC Draci Říčany - ACEMA Sparta Praha B U23 5:4pn
branky: 19. Matyáš Pros, 21. Ondřej Kubeš, 31. Jakub Vykouk, 38. Daniel Jonáš, N Matěj Tabášek - 8. Jan Kos, 15. Lukáš Veber, 23. Jan Kos, 27. Adam Kocián; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:4; využití: 3:2; diváků: 80; zásahy brankářů: František Lerch ? - Filip Čermák ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:0
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč #62 Jan Linhart , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč #74 Adam Kocián , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #5 Vítězslav Špok a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #93 Matěj Tabášek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:46 Timeout ACEMA Sparta Praha B U23
43:27 Timeout FBC Draci Říčany
37:57 GÓL FBC Draci Říčany! 4:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:4)
37:24 Vyloučen hráč #21 Matěj Kozdera družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání
32:29 Dnešní souboj o první místo a přímý postup sleduje 148 diváků.
30:38 GÓL FBC Draci Říčany! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #23 Matyáš Pros (3:4)
29:44 Vyloučen hráč #81 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání
26:58 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #13 Jakub Ucháč (2:4)
24:58 Vyloučen hráč #17 Martin Petrov družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:02 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos bez asistence (2:3)
21:42 Podpora obou týmu v hledišti je kvalitativně na úrovni extraligových zápasů.
20:37 Z pozice zapisovatele, musím konstatovat, že sledujeme opravdu kvalitní zápas.
20:17 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #23 Matyáš Pros (2:2)
18:26 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #78 Daniel Jonáš (1:2)
17:40 Vyloučen hráč #81 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za držení
14:33 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #62 Jan Linhart (0:2)
07:22 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #24 Oliver Mraček (0:1)
06:13 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání