1

3.

série

ACEMA Sparta Praha B U23 - AIK Steel Kladno 5:4pn
branky: 4. Jan Kos, 5. Jan Kos, 21. Adam Kocián, 37. Jan Kos, N Adam Kocián - 12. Jakub Šíma, 16. Jakub Šíma, 23. Ondřej Blažek, 28. Jakub Šíma; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Filip Čermák ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #71 Jakub Šíma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč #74 Adam Kocián a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #16 Jaroslav Chalupný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč #62 Jan Linhart a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #15 David Schneider a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:57 Timeout ACEMA Sparta Praha B U23
40:20 Timeout AIK Steel Kladno
36:50 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #3 Michael Řehák (4:4)
32:06 Vyloučen hráč #76 Dominik Vorlíček družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání
27:14 GÓL AIK Steel Kladno! 3:4
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #99 Jiří Šimon (3:4)
22:50 GÓL AIK Steel Kladno! 3:3
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #22 Ondřej Blažek, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (3:3)
20:44 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #26 Jan Kos (3:2)
15:04 GÓL AIK Steel Kladno! 2:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #76 Dominik Vorlíček (2:2)
14:30 Vyloučen hráč #56 Adam Novák družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání
11:25 GÓL AIK Steel Kladno! 2:1
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (2:1)
07:42 Vyloučen hráč #93 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za hrubost
06:03 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha B U23 neproměnil #3 Michael Řehák.
04:54 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #74 Adam Kocián (2:0)
03:11 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 1:0