• 45 44:33
    2
    Vítězslav ŠÁDEK

Fbc Strakonice - FK Slovan J.Hradec 11:2
branky: 3. Luboš Homolka, 16. Jan Janda, 17. Ondřej Šmíd, 19. Matěj Mikeš, 26. Vítek Mikeš, 31. Ondřej Tůma, 35. Vítek Mikeš, 38. Matěj Mikeš, 38. Jan Janda, 39. Ondřej Tůma, 44. František Preis - 1. Jonáš Řípa, 44. Daniel Danyi; rozhodčí: Patrik Plocha - Tomáš Prokopius; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Hynek Samec ? - Tadeáš Řípa ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 6:1
44:33 Vyloučen hráč #20 Vítězslav Šádek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:09 GÓL Fbc Strakonice! 11:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #55 František Preis bez asistence (11:2)
43:01 GÓL FK Slovan J.Hradec! 10:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #33 Vojtěch Tichý (10:2)
41:55 Vyloučen hráč #29 Ondřej Tůma družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:00 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:34 GÓL Fbc Strakonice! 10:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Ondřej Tůma, asistoval #77 Matěj Mikeš (10:1)
37:59 GÓL Fbc Strakonice! 9:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #7 Vítek Mikeš (9:1)
37:44 GÓL Fbc Strakonice! 8:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #7 Vítek Mikeš (8:1)
34:23 GÓL Fbc Strakonice! 7:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #55 František Preis (7:1)
30:41 GÓL Fbc Strakonice! 6:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Ondřej Tůma z trestného střílení (6:1)
28:35 Vyloučen hráč #25 Petr Stloukal družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
25:53 GÓL Fbc Strakonice! 5:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš bez asistence (5:1)
23:43 Vyloučen hráč #55 František Preis družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
23:43 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Tichý družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost
18:38 GÓL Fbc Strakonice! 4:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #44 Luboš Homolka (4:1)
16:08 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #35 Ondřej Šmíd bez asistence (3:1)
15:33 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
10:18 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
02:55 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (1:1)
00:41 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #43 Jonáš Řípa, asistoval #22 Vojtěch Hembera (0:1)