vyloučení do konce utkání 3
  • 45 44:57
    5

FbŠ Bohemians B - Florbalová akademie MB 4:2
branky: 8. Martin Čihák, 30. Michael Čihák, 33. Roman Černý, 44. Roman Černý - 17. Lukáš Orálek, 25. Filip Drška; rozhodčí: Veronika Vajsáblová - Artem Zolotar; vyloučení: 1 + Michal Chrástecký + 5:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Matys 15 - Matiáš Gorda 14, Ondřej Chumlen 7; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:57 Vyloučen hráč #48 Michal Chrástecký družstva FbŠ Bohemians B na 5 minuty za hrubost
44:57 Vyloučen hráč #48 Michal Chrástecký družstva FbŠ Bohemians B do konce utkání
44:44 Timeout FbŠ Bohemians B
43:41 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Roman Černý bez asistence (4:2)
43:41 Opet se prosazuje ROMAN CERNY! od leveho mantinelu k blizsi tyci zasazuje dalsi ranu souperi
39:34 Timeout Florbalová akademie MB
39:34 Vyloučen hráč #99 Jan Timura družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
32:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Roman Černý bez asistence (3:2)
32:53 Hrozici brejk jako spravny obrance prekazil R. Cerny, kdyz zezadu ciste sebral hraci Bolky kulaty nesmysl na pulce a vzal to na sebe strelou tahem, strela k leve tyci skoncila golem - 3:2 pro Bohemku
30:00 Střely ve 2. části: 6:2
29:23 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák, asistoval #72 Martin Čihák (2:2)
29:23 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Chumlen družstva Florbalová akademie MB
29:23 Souhra bratri Cihaku se ted potvrdila,po prihavce Martina se prosazuje Michael, strelou z vybehu vymetl levou pavucinu
24:40 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #81 Filip Drška, asistoval #97 Adéla Vacková (1:2)
24:40 Vackova nahrala od mantinelu pred velke brankoviste Drskovi, ktery vymetl pravou sibenici
19:53 Vackova neuspela v samostatnem uniku, kdy ji Ma. Cihak vypichl balonek,ktery skoncil za mantinelem, z rohu bude rozehravat Bolka
16:20 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #88 Lukáš Orálek, asistoval #96 Matěj Batala (1:1)
16:20 Po souboji v predbrankovem prostoru vysli stastnejsi Mladoboleslavsti, kdy se micek dostal mezi golmana Matyse a Oralka, ktery si jen Bohemackeho ochrance svatyne polozil a backhandem ho prehodil - 1:1
15:20 Krupicka minul prazdnou branu
15:00 Střely v 1. části: 11:8
08:15 Kapitan Chrastecky prave hazi jednoho hracu z Bolky za mantinel, nutno podotknout ze to byl cisty a ukazkovy souboj v rohu
07:14 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #15 Jan Pospíšil (1:0)
07:14 Strelou z vybehu se Bohemka dostava do vedeni 1:0
04:53 Zapas je zatim opatrny na obou stranach