36
  • 36 35:10
    Benešov

FBC Kutná Hora - SK Florbal Benešov 4:2
branky: 8. Jan Danda, 18. Lukáš Martin, 28. Jan Danda, 32. Jan Danda - 1. Vít Novák, 1. Lukáš Moravanský; rozhodčí: Patrik Trejbal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Petr Kareš ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:0
35:30 Benešov v šesti.
35:10 Timeout SK Florbal Benešov
33:55 What a save! Krásný zákrok kutnohorského brankáře.
31:43 GÓL FBC Kutná Hora! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Jan Danda, asistoval #15 Lukáš Martin (4:2)
31:43 Kutnohorští se radují, vedou již o 2 góly.
30:30 Krásný výběh čísla 8 z Kutné Hory, jeho střela ale končí na hrudi benešovského golmana.
27:37 GÓL FBC Kutná Hora! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Jan Danda, asistoval #7 Adam Holub (3:2)
27:37 Jen co dopíšu předchozí zprávu, tak padne branka. 3:2 pro Kutnohorské
26:58 Šance jsou zatím na obou stranách. Góly ale zatím moc nepadají.
17:43 Vyloučen hráč #24 Filip Vávra družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
17:11 GÓL FBC Kutná Hora! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #51 Richard Měšťánek (2:2)
15:57 Vyloučen hráč #93 Jakub Wroblowský družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:23 GÓL FBC Kutná Hora! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Jan Danda bez asistence (1:2)
00:48 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #8 Lukáš Moravanský, asistoval #40 Vít Mokoš (0:2)
00:23 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Vít Novák, asistoval #3 Lukáš Koukol (0:1)