• 43 42:58
    3:7
    (McIntosh)

OLYMP FLORBAL - Viking TJ Kobylisy 3:7
branky: 30. Matyáš Pechar, 38. Martin Peťovský, 39. Přemysl Machek - 6. David Sus, 8. Marek Dostál, 23. Jáchym Kymla, 30. Jáchym Kymla, 36. Tomáš Klouda, 43. Marek Dostál, 43. Tomáš Klouda; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský ? - Jakub Šteffel ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:3
42:58 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:7
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #16 Mark McIntosh (3:7)
42:26 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:6
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál bez asistence (3:6)
38:08 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #69 Přemysl Machek, asistoval #22 Robin Frank Davis (3:5)
38:08 Zvrat zápasu? Kobylisy se můžou začít obávat o své vedení! Olymp dokázal snížit na rozdíl pouhých dvou branek!
37:48 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #19 Martin Peťovský, asistoval #35 Matyáš Pechar (2:5)
37:12 Timeout OLYMP FLORBAL
35:10 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #91 Adam Kropík (1:5)
34:20 Vyloučen hráč #60 Jakub Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hra rukou
34:15 Brankář Kobylis #57 Jakub Šteffel zatím zvládá střely Olympu na výbornou.
29:31 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar, asistoval #22 Robin Frank Davis (1:4)
29:30 Olympský #35 Matyáš Pechar dokázal bez jediného problému poslat obránci Kobylis jesle a snížit krásnou trefou na zadní tyč!
29:26 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (0:4)
22:59 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:3
21:08 Zdánlivě nebezpečná střela kapitána Olympu #22 Robina Davise končí mimo hřiště, Kobylisy stále kontrolují tenký náskok.
17:20 Hráč Kobylis, #68 Tomáš Klouda nyní samostatně unikl na bránu soupeře. Brankář Olympu #4 Lukáš Rašovský naštěstí pro domácí celek dokázal ránu vytěsnit.
15:29 Druhá třetina utkání přináší úplně nový trend, jako první se do výborné akce dostal Olymp, nedokázal však akci proměnit.
10:24 Tyč! Nad hlavou brankáře #4 Lukáše Rašovského to pořádně zazvonilo. Kobylisy byly velmi blízko třetí brance!
08:12 Hra Olympu vypadá velmi ospale, naopak Kobylisy proměňují další vydařenou akci a vedou již o 2 branky.
07:29 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (0:2)
05:50 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 David Sus, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (0:1)
04:26 Po vydařené střele se hráč #69 Přemysl Machek dopustil bránění ve hře, Kobylisy nyní tlačí Olymp na jejich vlastní polovině.
03:42 Vyloučen hráč #69 Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře