2

1

7.

Viking TJ Kobylisy - Wizards SO Praha 10 4:3pn
branky: 2. Tadeáš Rychetský, 32. David Sus, 44. Šimon Železný - 15. Prokop Kočař, 34. Patrik Vachata, 36. Tomáš Kavena; rozhodčí: Josef Kubát - David Hertz; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Adam Bednář ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:2
7 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #92 Filip Kobliha a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč #87 Prokop Kočař , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč #18 Vít Křivonoska , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč #55 Vojtěch Göpfert , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč #55 Vojtěch Göpfert a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč #8 Jan Hejsler , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #92 Filip Kobliha , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:39 Timeout Wizards SO Praha 10
43:39 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #90 Šimon Železný, asistoval #44 David Sus (3:3)
41:49 Timeout Viking TJ Kobylisy
35:54 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #21 Tomáš Kavena, asistoval #8 Jan Hejsler (2:3)
33:21 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #74 Matyáš Rygl (2:2)
31:19 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 David Sus bez asistence (2:1)
29:23 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
19:39 Vyloučen hráč #44 David Sus družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
18:57 Vyloučen hráč #25 Matyáš Horák družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
14:51 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #21 Tomáš Kavena (1:1)
03:26 Vyloučen hráč #8 Jan Hejsler družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
01:56 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #4 Alexander McIntosh (1:0)