2

1

5.

Sokol Rudná B - FBC YOUNG BOYS 'B' 4:3pn
branky: 5. Petr Holý, 11. Marek Vojáček, 36. Lukáš Beran, N Marek Vojáček - 21. Patrik Zatloukal, 33. Václav Mudruňka, 35. David Václavík; rozhodčí: David Hertz - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jiří Uchytil ? - Kryštof Petr ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS 'B' hráč #97 Václav Mudruňka , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná B hráč #21 Marek Vojáček a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS 'B' hráč #90 Patrik Zatloukal , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná B hráč #81 Martin Tuček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS 'B' hráč #7 David Václavík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná B hráč #21 Marek Vojáček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS 'B' hráč #90 Patrik Zatloukal a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná B hráč #22 Petr Holý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS 'B' hráč #88 Ernest Kerekeš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná B hráč #81 Martin Tuček a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:00 GÓL Sokol Rudná B! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #13 Lukáš Beran, asistoval #22 Petr Holý (3:3)
34:33 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 2:3
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #7 David Václavík, asistoval #16 Jaroslav Hluší (2:3)
32:47 Timeout Sokol Rudná B
32:47 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 2:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #97 Václav Mudruňka, asistoval #7 David Václavík (2:2)
32:24 Vyloučen hráč #43 Matěj Dejm družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za sekání
23:43 Vyloučen hráč #28 Daniel Kubišta družstva FBC YOUNG BOYS 'B' na 2 minuty za špatné střídání
20:26 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 2:1
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #90 Patrik Zatloukal, asistoval #97 Václav Mudruňka (2:1)
20:01 Vyloučen hráč #65 Matěj Krupica družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za špatné střídání
11:59 první třetina je za námi. Největší radost z toho má pořadatelský tým
10:44 GÓL Sokol Rudná B! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #43 Matěj Dejm (2:0)
10:44 Na utaženou střelu do horního rohu branky bohužel golman neměl nárok a Rudná rázem vede o 2 branky!
10:19 Hra nabrala takové tempo, že se probudil i hlavní pořadatel...
06:50 Sokoli z Rudné pomalupřebírají iniciativu
04:53 GÓL Sokol Rudná B! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #22 Petr Holý, asistoval #43 Matěj Dejm (1:0)
04:53 nedáš, nedáš, nedáš...dostaneš! Branku jsem bohužel neviděl, ale jistě byla pěkná...
02:56 Zatím sledujeme vyrovnané střetnutí, oba brankáři si připsali své první zákroky..o trochu více ze hry mají Young Boys, početně jich je však o trochu méně, uvidíme, kdy(zda) jim dojdou síly...