44
  • 44 43:08
    Slatiňany

FTC Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany 4:3
branky: 1. Kateřina Vaňásková, 30. Lucie Večeřová, 30. Kateřina Vaňásková, 31. Kateřina Vaňásková - 4. Gabriela Ilichová, 5. Anna Dorazilová, 39. Ludmila Jirásková; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Černá 30 - Denisa Kučerová 21; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:1
43:08 Timeout SK Spartak Slatiňany
38:41 GÓL SK Spartak Slatiňany! 4:3
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #11 Kateřina Holemářová (4:3)
30:40 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Kateřina Vaňásková, asistoval #13 Renée Elizabeth Hozáková (4:2)
29:35 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Kateřina Vaňásková, asistoval #19 Adéla Hűbnerová (3:2)
29:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #19 Adéla Hűbnerová (2:2)
23:15 Lucka Večeřová sama před bránou, golmanka chytá.
22:46 Mýtu se nedaří protlačit míček za záda golmanky
19:48 Mihulková našla volnou Řehůřkovou, ale ta nedokázala dostat míček do brány.
19:02 Začíná to být vyhrocené.
16:50 Vyloučená hráčka prodloužila soupeřkám přesilovku, z trestné se jí zpátky na hřiště nechtělo :)
15:29 Mýto se snaží vytvořit si dobrou střeleckou pozici.
14:59 Střely po první třetině: Vysoké Mýto - 9, Slatiňany - 13.
14:36 Vyloučen hráč #44 Petra Pánková družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání
14:36 Bude se vylučovat!
07:38 Pěkná střela Peroutkové jen těsně minula bránu.
04:56 GÓL SK Spartak Slatiňany! 1:2
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #14 Anna Dorazilová, asistoval #11 Kateřina Holemářová (1:2)
04:50 Dva rychlé góly a Slatiňany se ujímají vedení.
03:40 GÓL SK Spartak Slatiňany! 1:1
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #4 Gabriela Ilichová, asistoval #38 Dominika Pecková (1:1)
02:39 Mýto hodně střílí, ale buď mimo nebo do připravené brankářky.
01:49 Mýto kombinuje na polovině soupeře, gólmanka chytá.
00:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Kateřina Vaňásková bez asistence (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrály Slatiňany.