2

0

3.

FBK Spartak Hluk - Zlín Lions U14 9:8pn
branky: 14. Vojtěch Kočica, 24. Rostislav Kurtin, 26. Vojtěch Kočica, 27. Rostislav Kurtin, 29. Ondřej Kotačka, 31. Lukáš Fury, 32. Rostislav Kurtin, 36. Prokop Šťastný, N Rostislav Kurtin - 1. Adam Vaculík, 9. Filip Klinkovský, 12. Lukáš Večeřa, 15. Lukáš Večeřa, 16. Jakub Čevora, 22. Lukáš Večeřa, 23. Lukáš Večeřa, 28. Adam Vaculík; rozhodčí: Vojtěch Trenz - Tomáš Kašík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Drobisz ? - Kateřina Vrlová ?; po třetinách: 0:3, 2:4, 6:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions U14 hráč #25 Jakub Staviař , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #41 Jiří Barát a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #88 Vojtěch Kočica , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions U14 hráč #23 Lukáš Večeřa , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #48 Rostislav Kurtin a vstřelil rozhodující gól (9:8).
36:00 Zahájena trestná střílení
35:59 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #93 Prokop Šťastný, asistoval #29 Milan Lavička (8:8)
35:56 Timeout FBK Spartak Hluk
35:56 Vyloučen hráč #74 Kryštof Černošek družstva Zlín Lions U14 na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #48 Rostislav Kurtin bez asistence (7:8)
30:33 Vyloučen hráč #29 Jan Žůrek družstva Zlín Lions U14 na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:03 Timeout Zlín Lions U14
30:03 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #10 Lukáš Fury bez asistence (6:8)
28:26 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #16 Ondřej Kotačka, asistoval #88 Vojtěch Kočica (5:8)
27:40 GÓL Zlín Lions U14! 4:8
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #66 Adam Vaculík, asistoval #29 Jan Žůrek (4:8)
26:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #48 Rostislav Kurtin, asistoval #88 Vojtěch Kočica (4:7)
25:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #88 Vojtěch Kočica, asistoval #93 Prokop Šťastný (3:7)
23:46 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:7
22:31 GÓL Zlín Lions U14! 1:7
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #23 Lukáš Večeřa bez asistence (1:7)
21:01 GÓL Zlín Lions U14! 1:6
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #23 Lukáš Večeřa, asistoval #71 Jakub Černošek (1:6)
19:57 Trestné střílení družstva Zlín Lions U14 neproměnil #14 Filip Klinkovský.
15:52 GÓL Zlín Lions U14! 1:5
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #16 Jakub Čevora, asistoval #74 Kryštof Černošek (1:5)
14:31 GÓL Zlín Lions U14! 1:4
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #23 Lukáš Večeřa, asistoval #14 Filip Klinkovský (1:4)
13:29 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #88 Vojtěch Kočica, asistoval #10 Lukáš Fury (1:3)
11:37 GÓL Zlín Lions U14! 0:3
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #23 Lukáš Večeřa bez asistence (0:3)
08:25 GÓL Zlín Lions U14! 0:2
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #14 Filip Klinkovský, asistoval #23 Lukáš Večeřa (0:2)
00:32 GÓL Zlín Lions U14! 0:1
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil #66 Adam Vaculík, asistoval #14 Filip Klinkovský (0:1)