2

1

3.

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - FbC Aligators U16 7:6pn
branky: 7. Vojtěch Sumec, 16. Vojtěch Sumec, 27. Kryštof Kronek, 35. Antonín Adolf Jebavý, 44. Juda Otradovec, 45. Vojtěch Sumec, N Kryštof Kronek - 7. Marek Lokaj, 15. Vojtěch Fasora, 32. Martin Sigmund, 35. Marek Lokaj, 42. Šimon Horák, 42. Šimon Grega; rozhodčí: Tomáš Húska - Dominik Papp; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Šimon Večeřák ? - Matyáš Dufek ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 3:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators U16 hráč #16 Vojtěch Fasora , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #22 Kryštof Kronek a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators U16 hráč #95 Marek Lokaj a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #24 Vojtěch Sumec a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators U16 hráč #10 Petr Kučera , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 6:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #24 Vojtěch Sumec, asistoval #22 Kryštof Kronek (6:6)
44:04 Vyloučen hráč #99 Matyáš Dufek družstva FbC Aligators U16 na 2 minuty za nesportovní chování
43:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 5:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #85 Juda Otradovec, asistoval #47 Adam Langer (5:6)
43:27 Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
41:17 GÓL FbC Aligators U16! 4:6
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #14 Šimon Grega, asistoval #18 Joanna Humpolíková (4:6)
41:09 GÓL FbC Aligators U16! 4:5
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #20 Šimon Horák, asistoval #33 Lumír Kramoliš (4:5)
34:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #65 Antonín Adolf Jebavý bez asistence (4:4)
34:27 GÓL FbC Aligators U16! 3:4
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #95 Marek Lokaj, asistoval #10 Petr Kučera (3:4)
31:02 GÓL FbC Aligators U16! 3:3
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #6 Martin Sigmund, asistoval #69 Lukáš Černý (3:3)
26:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #24 Vojtěch Sumec (3:2)
21:34 Vyloučen hráč #47 Adam Langer družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nesportovní chování
20:01 Vyloučen hráč #22 Kryštof Kronek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za špatné střídání
17:35 Vyloučen hráč #33 Lumír Kramoliš družstva FbC Aligators U16 na 2 minuty za špatné střídání
15:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:2
14:07 GÓL FbC Aligators U16! 1:2
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #16 Vojtěch Fasora, asistoval #33 Lumír Kramoliš (1:2)
09:46 Vyloučen hráč #46 Lukáš Konrád družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hra na zemi
09:24 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Fasora družstva FbC Aligators U16 na 2 minuty za nesportovní chování
09:24 Vyloučen hráč #10 Petr Kučera družstva FbC Aligators U16 na 2 minuty za hra na zemi
08:25 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Holcman družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za vražení zády
06:26 GÓL FbC Aligators U16! 1:1
06:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #24 Vojtěch Sumec, asistoval #85 Juda Otradovec (1:0)
00:40 Vyloučen hráč #3 Matěj Tylšar družstva FbC Aligators U16 na 2 minuty za sekání