• 44 43:26
    5:10
    (Braha)

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 5:10
branky: 1. Aleš Holub, 6. Tomáš Tenk, 27. Tomáš Tenk, 34. Lukáš Zicha, 43. Lukáš Boček - 3. Petr Fučík, 5. Michal Kolařík, 9. Petr Fučík, 12. Matěj Sukup, 15. Petr Fučík, 25. Adam Černý, 27. Kryštof Koštuřík, 36. Šimon Hrdý, 42. Kryštof Koštuřík, 44. Michal Kolařík; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Fadrný ?, Radim Tomšík ? - Nikola Vanďurková ?; po třetinách: 2:5, 1:2, 2:3
44:33 fanoušci Hodonína jsou jediní v hale co viděli Zichův zákrok jako dvouminutové vyloučení
44:15 Šmerek se proletěl až pod nohy jednoho z rozhodčích
43:26 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 5:10
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #15 Michal Kolařík, asistoval #3 Ondřej Braha (5:10)
42:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 5:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #3 Lukáš Boček bez asistence (5:9)
42:07 Boček si sám získal míček a umístil ho na vzdálenou tyč Hodonínské branky
41:37 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 4:9
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #37 Petr Fučík (4:9)
41:37 Fučík posílá na volného Koštuříka a ten moc dobře věděl co má dělat
41:07 Tomšík skvěle podržel svůj tým
39:35 jedna fanynka Očova zřejmě nezná pořekadlo mlčeti zlato
37:10 Očov nám opět bourá mantinely
36:36 Tenk těsně mimo
35:39 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 4:8
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #98 Šimon Hrdý bez asistence (4:8)
35:27 Tenk napadá,jeho zbylí spoluhráči se koukají jak mu to jde
34:57 Pípal dobře vypíchnul míček a gulls tak mají čas vystřídat
33:33 Koláček nám také ukázal že umí hrát fotbal
33:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 4:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #56 Lukáš Zicha bez asistence (4:7)
33:03 Zicha posílá míček na bližší tyč a gulls snižují
32:50 Tenk pouze do bloku
32:30 Pípal na brankové čáře zachraňuje stav utkání
31:40 Dvořák M. dlouho hledal kam by nahrál,ale gulls stáli jako solné sloupy
30:37 Zicha obejmul Fučíka, jejich pouto musel roztrhnout až rozhodčí
29:55 Vyloučen hráč #45 Marek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost
29:55 Vyloučen hráč #22 Patrik Korčák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hrubost
29:55 Habler omylem srazil brankářku hostí za což je odměněn ránou, fanouškům Očova se to moc líbí
29:35 další ztráta míčku gulls
28:41 někteří fanoušci Očova by se mohli chovat o trochu lépe
27:55 Tomšík předvádí dva skvělé zákroky
27:08 Habler dlouho hledal přihrávku ale jeho spoluhráči bez jakéhokoliv pohybu stojí a koukají co Habler sám vymyslí
26:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #25 Tomáš Tenk bez asistence (3:7)
26:38 Eminem dává svůj druhý gol tohoto zápasu
26:35 Boček ze standartky trefuje břevno
26:09 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:7
24:41 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:6
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #3 Ondřej Braha (2:6)
24:04 Jebavý opět navezl míček mezi tři hráče a zase ztrácí
23:14 Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB neproměnil #56 Lukáš Zicha.
23:14 Zicha nevymyslel nic a skore se tak nemění
23:08 srážka dvou hráčů Hodonína zavinila ztrátu míčku
21:15 Tomšík hasí přečíslení 3 na 0
20:44 Jebavý zmateně běhá po hřišti
18:52 chybnou rozehrávku Očova gulls nepotrestali
16:44 Dvořák T. trefuje břevno
16:29 Vyloučen hráč #78 Ondřej Strmiska družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za bránění ve hře
16:22 Jebavý šel mezi čtyři hráče, ano ztratil
15:15 Koláček nám boří mantinely
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Radim Tomšík družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
14:53 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:5
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (2:5)
14:53 Fučík opět do prázdné...5:2
14:08 Jebavý nesmyslně ztrácí míček, opět tedy na míčku Očov
13:22 Jebavý trefuje prvního a Očov je na míčku
12:12 dobrá střela Hablera, brankářka Hodonína však pozorně chytá
11:50 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:4
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #77 Matěj Sukup, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (2:4)
11:33 Raputa ztrácí a Očov okamžitě napadá
10:21 Habler padá a Braha ztrácí botu
09:40 chybná rozehrávka Hodonína kterou však Jebavý trestá střelou do rohu hřiště
09:04 Sukup nám ukazuje  že je i dobrý fotbalista
08:24 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík, asistoval #9 Martin Koláček (2:3)
08:24 stejná branka jako ta první a Hodonín odskakuje o jednu branku
07:35 Fadrný se štěstím chytá
06:43 Holub už si brousil zobák na další gol, ten mu však obránce Hodonína nedopřál
05:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #25 Tomáš Tenk, asistoval #3 Lukáš Boček (2:2)
05:47 Tomáš Tenk aka Real Slim Shady trefuje bránu a srovnává tak stav utkání
04:57 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:2
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #15 Michal Kolařík, asistoval #54 Antonín Nový (1:2)
04:57 Gulls se rozhodli bránit jako kužely a Očov trestá
04:07 dobrý blok Bočka
03:17 Tenk získal míček a prověřil připravenost Hodonínské golmanky
02:07 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:1
02:07 Koláček našel před bránou volného Fučíka a ten trefuje
00:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #5 Aleš Holub, asistoval #98 Lukáš Raputa (1:0)
00:59 Holub dopravil míček do sítě a letí na střídačku oslavit vstřelenou branku
00:22 Habler našel volného Zichu ten však trefuje obránce Hodonína
00:01 první buly pro gulls