• 45 44:15
    2
    Václav JANUŠ

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbK Orlicko-Třebovsko 1:14
branky: 24. Jakub Kaválek - 3. Matyáš Kvapil, 9. Tadeáš Šilar, 9. Adam Borovička, 18. Matěj Matoušek, 21. Jakub Hlaváček, 24. Matěj Lána, 25. Marek Boušek, 28. Jakub Šmíd, 29. Matěj Matoušek, 29. Matěj Lána, 38. Jakub Šmíd, 41. Jakub Hyhlík, 43. Jakub Šmíd, 44. Jakub Šmíd; rozhodčí: Martin Řehák - Jiří Němec; vyloučení: 2:2 + Matěj Matoušek 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Zaorálek 21 - Zachariáš Jan Nový 10; po třetinách: 0:3, 1:7, 0:4
45:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Povedený zápas, soupeři jsme prakticky nepůjčili míček a zcela ovládli hru. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 2:14
44:15 Vyloučen hráč #17 Václav Januš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
43:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd bez asistence (1:14)
42:06 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:13
40:37 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #68 Jakub Hyhlík, asistoval #6 Jakub Hlaváček (1:12)
37:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #60 Daniel Viščák (1:11)
33:47 Vyloučen hráč #75 Matěj Matoušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 5 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 4:11
28:31 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #57 Matěj Lána, asistoval #25 Jakub Šmíd (1:10)
28:02 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:9
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #75 Matěj Matoušek, asistoval #31 Marek Boušek (1:9)
27:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #50 Adam Borovička (1:8)
24:27 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #50 Adam Borovička (1:7)
23:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #60 Jakub Kaválek, asistoval #10 Tobiáš Cejnar (1:6)
23:51 Vyloučen hráč #75 Matěj Matoušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:03 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #57 Matěj Lána, asistoval #31 Marek Boušek (0:6)
20:08 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Jakub Hlaváček, asistoval #82 Matyáš Kvapil (0:5)
17:57 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #75 Matěj Matoušek, asistoval #82 Matyáš Kvapil (0:4)
15:00 Střely v 1. části: 5:10
14:23 Vyloučen hráč #60 Daniel Viščák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
11:03 Vyloučen hráč #21 Lukáš Hejna družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
08:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #31 Marek Boušek (0:3)
08:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #75 Matěj Matoušek (0:2)
02:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #82 Matyáš Kvapil, asistoval #88 Tadeáš Šilar (0:1)