4:8
    Jan DOLEŽAL
    (Jupa)

SK BIVOJ LITVÍNOV - ASK Orka 4:8
branky: 3. Michael Pitek, 4. Tomáš Kratochvíl, 46. Jaroslav Rybka, 60. Jan Doležal - 6. Jakub Jareš, 8. Tomáš Beran, 9. Jan Sedlák, 15. Jakub Jareš, 19. Daniel Goll, 33. Daniel Richtr, 44. Václav Kramel, 52. Daniel Bárta; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Oleg Dejnega 6, Jiří Vybíral 18 - Aleš Zetek 25; po třetinách: 2:5, 0:1, 2:2
60:00 komentář trenéra hostí (p. Šimon Zmátlo):
60:00 Komentář trenéra domácích (p. Tomáš Arazim): škoda 4 laciných  gólů v první třetině, soupeř byl lepší v osobních soubojích. Děkuji soupeři za utkání
60:00 střely na branku ve 3. třetině BIVOJ 10 ORKA 10
59:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Doležal, asistoval #18 Josef Jupa (4:8)
55:08 Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
51:45 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:8
Branku družstva Orka vstřelil #19 Daniel Bárta, asistoval #26 Michal Němeček (3:8)
45:23 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #38 Jan Pokorný (3:7)
43:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:7
Branku družstva Orka vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #26 Michal Němeček (2:7)
40:00 střely na branku ve druhé třetině BIVOJ 10 ORCA 11
32:25 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:6
Branku družstva Orka vstřelil #77 Daniel Richtr bez asistence (2:6)
30:54 Vyloučen hráč #7 Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zvedání florbalky
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
20:00 střely na branku BIVOJ 9 ORKA 11
18:17 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:5
Branku družstva Orka vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #3 Lukáš Zadák (2:5)
14:13 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva Orka vstřelil #21 Jakub Jareš bez asistence (2:4)
08:57 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva Orka vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #26 Michal Němeček (2:3)
07:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva Orka vstřelil #7 Tomáš Beran, asistoval #47 Ondřej Tichý (2:2)
05:51 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva Orka vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #3 Lukáš Zadák (2:1)
03:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl bez asistence (2:0)
02:02 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #69 Michael Pitek bez asistence (1:0)