• 45 44:52
    6:2
    ()

FBŠ SLAVIA Plzeň - Prague Tigers 6:2
branky: 5. Matyas Tykal, 20. Kryštof Ircing, 20. Václav Bistrý, 29. Michal Fuchs, 40. David Lácha, 45. Michal Fuchs - 14. Petr Kulvajt, 20. Petr Kulvajt; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Šimeček ? - Filip Češner ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 3:1
44:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (6:2)
43:59 Timeout Prague Tigers
40:20 Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za opakované přestupky
39:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #45 Michal Fuchs (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 6:2
28:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #70 David Lácha (4:2)
24:26 Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
19:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #25 Václav Bistrý, asistoval #45 Michal Fuchs (3:2)
19:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #72 Kryštof Ircing, asistoval #18 Matyas Tykal (2:2)
19:09 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #60 Petr Kulvajt, asistoval #85 Simon Ščasný (1:2)
16:47 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Fritz družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání
15:00 Střely v 1. části: 6:4
14:00 Hra je opravdu vyrovnaná.
13:09 GÓL Prague Tigers! 1:1
12:20 Táhlá střela znovu letěla na branku Slávie, ale tohle zatím nemá šanci na úspěch.
10:25 Tigers se snaží vyrovnat skóre, střely ale nejsou nebezpečné.
07:50 Plachtící střela Tigers přeletěla Šimečkovu branku.
06:41 Slávie obraz hry mění, Tigers se brání a Slávia buší na vrata. Zatím marně.
04:54 Tvorba hry Tigers moc nejde, Slávie hrozí z protiútoků.
04:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #18 Matyas Tykal, asistoval #36 Marek Fuchs (1:0)
04:00 Zatím je to spíš boj.
01:54 Rychlý Fuchs se do zakončení nedostal.
00:25 Tigers i Slavia se střídají na míčku. Zatím jsme šanci neviděli.