4:8
    Karolína VANĚČKOVÁ
    (Vlčková)

Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno 4:8
branky: 7. Karolína Janatková, 23. Karolína Janatková, 36. Marie Jirková, 45. Karolína Janatková - 2. Veronika Machálková, 21. Markéta Vlčková, 22. Veronika Machálková, 23. Veronika Stuchlíková, 24. Veronika Machálková, 36. Anna Machálková, 41. Anna Machálková, 59. Karolína Vaněčková; rozhodčí: David Raffay - František Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Šimonová ? - Jana Prátová ?; po třetinách: 1:1, 2:5, 1:2
60:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér): Oproti včerejšímu utkání, to byl zápas plný nepřesností a přerušeních. Nepovedlo se nám držet se soupeřem výsledkový krok, za což mohlo několik neproměněných šancí a našich individuálních chyb. Děkuji soupeři za hezké utkání.
58:39 GÓL Bulldogs Brno! 4:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #9 Markéta Vlčková (4:8)
45:56 Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
44:49 Vyloučen hráč #64 Liliana Bolfová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:32 GÓL Florbalová akademie MB! 4:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková bez asistence (4:7)
40:21 GÓL Bulldogs Brno! 3:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #9 Markéta Vlčková (3:7)
35:40 GÓL Florbalová akademie MB! 3:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková bez asistence (3:6)
35:14 GÓL Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (2:6)
23:36 GÓL Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková bez asistence (2:5)
22:59 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (2:4)
22:24 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #66 Lucie Mrázová (2:3)
21:08 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (1:3)
20:12 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #74 Kristýna Černá (1:2)
06:30 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
01:03 GÓL Bulldogs Brno! 0:1