0:1
    Barbora KUPILÍKOVÁ
    (Gomolová)

Sklo Bohemia Světlá n/S - BLACK ANGELS 0:1
branky: 60. Barbora Kupilíková; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Tomáš Knejp; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Nela Machalová ? - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:1
59:59 Komentář trenéra hostů Pavla Fryče: Vyrovnaný zápas s nasazením a šancemi na obou stranách a dobrý výkon obou golmanek. Štastnější tým vyhrál. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
59:59 Komentář trenéra domácích Tomáše Roseckého: Obrovská škoda dostat 20 sekund před koncem rozhodující gól. Holky si za dnešní výkon minimálně jeden bod zasloužily. Hosté měli hodně šancí, ale my několik také, bohužel se rozhodlo až na konci. Z dnešního utkání se poučíme a navážeme na to zítra s Bohemians. Děkujeme soupeři za férový zápas, přejeme šťastnou cestu domů.
59:41 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
59:41 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #90 Barbora Kupilíková, asistoval #84 Adéla Gomolová (0:1)
52:19 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
45:51 Vyloučen hráč #84 Adéla Gomolová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
42:24 Zatím si u stolku připadáme jako když koukáme na fotbal
39:59 Střely po 2. třetině: Domácí 11 Hosté 17
25:47 Vyloučen hráč #9 Barbora Vávrová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
22:27 Teď dvě obrovské šance na obou stranách
19:59 Střely po 1. třetině: Domácí 7   Hosté 10
19:28 Vyloučen hráč #29 Anna Žitná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
14:18 Z obou stran zatím hodně nepřesností
03:21 Ze začátku klidná pasáž