• 45 44:24
    8:7
    ()

FBC Bílí bagři Liberec C - TJ Turnov B 8:7
branky: 5. Jan Kudláček, 11. Lukáš Kysela, 14. Sebastián Galbavý, 15. Petr Peřina, 17. Pavel Filipets, 28. Jan Kudláček, 42. Petr Peřina, 44. Lukáš Kysela - 14. Karel Fiala, 26. Daniel Bursa, 31. František Záleský, 39. Marek Pala, 42. Vojtěch Rondoš, 43. Karel Fiala, 45. Vojtěch Rondoš; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 1 + Pavel Filipets + 5:1 + Daniel Bursa TT + 5; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Adam Ráliš 5, Adam Ráliš 5, Adam Ráliš 1 - Filip Jirman 0, Filip Jirman 0, Filip Jirman 3; po třetinách: 4:1, 2:1, 2:5
44:24 GÓL TJ Turnov B! 8:7
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #28 Vojtěch Rondoš bez asistence (8:7)
43:57 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 8:6
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #9 Lukáš Kysela, asistoval #2 Sebastián Galbavý (8:6)
43:22 Timeout TJ Turnov B
42:42 GÓL TJ Turnov B! 7:6
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #10 Karel Fiala bez asistence (7:6)
42:42 Turnov snižuje kontaktním gólem na 6:7, napětí by se dalo krájet. Jediná chyba může rozhodnout.
41:29 GÓL TJ Turnov B! 7:5
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #28 Vojtěch Rondoš, asistoval #19 Marek Pala (7:5)
41:10 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 7:4
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #12 Petr Peřina bez asistence (7:4)
41:06 Timeout FBC Bílí bagři Liberec C
38:46 GÓL TJ Turnov B! 6:4
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #19 Marek Pala, asistoval #17 Martin Dyntr (6:4)
35:28 Vyloučen hráč #14 Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 5 minuty za nesportovní chování
35:28 Vyloučen hráč #14 Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C do konce utkání
35:28 Vyloučen hráč #27 Daniel Bursa družstva TJ Turnov B na 5 minuty za hrubost
35:28 Vyloučen hráč #27 Daniel Bursa družstva TJ Turnov B do konce utkání - technický trest
35:28 Tvrdý zákrok hráče Turnova skončil dohrou a dvojitým vyloučením do konce utkání. Domácí bohužel neudržel emoce na uzdě a rozhodl se to turnovskému vrátit a hned po zákroku ho uzemnil.
34:55 Bagři, zatím Turnov i přes oslabení k ničemu nepustili.
33:01 Vyloučen hráč #4 Martin Král družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za bránění ve hře
30:07 GÓL TJ Turnov B! 6:3
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #15 František Záleský, asistoval #3 Štěpán Pohl (6:3)
30:01 Během přestávky pořadatelé odvedli perfektní práci, hřiště vyžehleno, mantinely srovnány.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Filip Jirman družstva TJ Turnov B
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Adam Ráliš družstva FBC Bílí bagři Liberec C
29:59 Střely domácí 12, hosté: 8
28:46 Turnovství nyní tlačí a snaží se zápas zvrátit na svou stranu.
27:49 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 6:2
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #88 Jan Kudláček, asistoval #3 Martin Stanner (6:2)
25:00 GÓL TJ Turnov B! 5:2
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #27 Daniel Bursa, asistoval #17 Martin Dyntr (5:2)
24:25 Moc hezká akce Turnova, rychlý kříž však gomal zachytil.
21:03 Vyloučen hráč #27 Daniel Bursa družstva TJ Turnov B na 2 minuty za nesportovní chování
19:38 Nyní je hra nahoru dolů i turnovští předvedli hezkou akci, bohužel pro ně, golman připraven.
17:33 Hráč č. 88 Jan Kudláček, předvádí skvělí výkon. Bohužel sudí gól neuznává :(
16:44 neskutečný zákrok golmana hostů. Domácí nyní svého soupeče nepouštějí k míčku.
16:24 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 5:1
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #14 Pavel Filipets, asistoval #88 Jan Kudláček (5:1)
15:30 Neuvěřitelná šance hostů, skončila neúspěchem. Diváci jásají.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Filip Jirman družstva TJ Turnov B
14:59 Počet střel domácí: 12, Hosté: 8.
14:58 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 4:1
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #12 Petr Peřina, asistoval #13 Radek Chobot (4:1)
13:58 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 3:1
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #2 Sebastián Galbavý, asistoval #12 Petr Peřina (3:1)
13:12 GÓL TJ Turnov B! 2:1
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #10 Karel Fiala, asistoval #19 Marek Pala (2:1)
10:26 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 2:0
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #9 Lukáš Kysela, asistoval #12 Petr Peřina (2:0)
04:25 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 1:0
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #88 Jan Kudláček, asistoval #21 Ondřej Kutílek (1:0)