6:1
    Hana KOVÁŘOVÁ
    (Smutná)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Přerov 6:1
branky: 6. Eva Nečasová, 9. Kamila Reischlová, 13. Soňa Dibelková, 33. Natálie Kobylíková, 38. Marie Pelánová, 41. Hana Kovářová - 30. Barbora Gaďourková; rozhodčí: Jan Saňka - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Nikol Krulová ? - Gabriela Kotyzová ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Janošek Adam (Trenér): "Dneska jsme bojovali se dvěma těžkými soupeři. První byl povrch ve Znojemské hale, na který jsme si do konce utkání nezvykli. A druhý byl soupeř ze Znojma, který si zodpovědným výkonem zaslouženě pohlídal 3 body. Chtěl bych poděkovat našim hráčkám za obětavý výkon, soupeři za zápas a gratulujeme k zasloužené výhře."
60:00 Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér): "Dnes jsme uhráli povinné body. K větší výhře nám chyběla lehkost ve finální fázi a mnohdy také lepší technika. Jsem však spokojen, jak k utkání hráčky přistoupily a měly chuť dávat branky až do konce utkání. Soupeři se na nás nyní dokážou lépe připravit a my se musíme dále zlepšovat. Děkujeme soupeři za férové utkání."
60:00 Střely ve 3. části: 7:2
59:03 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:35 Přerov se stále snaží dostat na polovinu domácích.
56:33 Dibelková zasahuje na středu.
54:15 Znojmo střílí na bránu každou možnou chvíli.
50:42 Bartušková ukázkově prošla středem, Kotyzová připravena, střela míjí branku.
49:54 Nepříjemná situace v rohu domácích.
47:45 Smutná si našla Pelánovou před bránou, střela ovšem vyražena mimo.
46:02 Dnešnímu utkání přihlíží 97 diváku, děkujeme!
44:39 Procházková na Kobylíkovou, ta byla ovšem nepříjemně sražena na středu hrací plochy.
43:32 Dibelková se rozbíhá na přerovskou bránu, zakončuje střelou z úhlu.
42:32 Přerov se snaží vybojovat míček, Znojmo se ovšem nedá.
41:48 Šrámková střílí na Krulovou, Houšťová ale perfektně blokuje.
40:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Hana Kovářová, asistoval #11 Eva Smutná (6:1)
40:03 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:31 Další střela na Krulovou, tu ovšem nic nepřekvapí.
39:03 Smutná opět září.
37:54 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #28 Hana Kovářová (5:1)
36:57 Nečasová pálí na bránu, přerovské ženy ovšem blokují.
35:30 Šustová vykopává míček z brankového prostoru.
34:33 Pelánová krásně shazuje na Kovářovou.
34:03 Po tvrdé střele Smutné míří zdravotník na hrací plochu, vše naštěstí vpořádku.
32:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Natálie Kobylíková, asistoval #11 Eva Smutná (4:1)
31:47 Vyloučen hráč #5 Alena Šustová družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
29:43 GÓL FBC Přerov! 3:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #13 Barbora Gaďourková, asistoval #7 Markéta Šrámková (3:1)
29:43 Přerov využil přesilové hry a raduje se svojí první brankou tohoto zápasu.
28:12 Vyloučen hráč #20 Nela Houšťová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:11 Přerov zatím úspěšně brání všechny nadějné šance Znojma.
24:56 Kotyzová připravena a připisuje si další skvělý zákrok.
23:43 Kobylíková si stále hledá místo na středu a vyvíjí tlak na Kotyzovou.
22:57 Cihlářová vskočila na hrací plochu a hledá si volné spoluhráčky, byla ale faulována.
20:55 Z tribuny se ozývá hlasitá podpora znojemských fanoušků.
20:04 Úvodní buly druhé třetiny opět pro znojemské ženy.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45 Přerov rozjel útok na stranu Znojma, Cihlářová ovšem připravena a celou situaci jistí.
17:49 Smutná při rozehrávce pálí na bránu, ale Kotyzová se nedala.
16:57 Bartušková opět na Kovářovou, tentokrát ale ve vzduchu.
15:48 Nečasová se snaží středem rozjet další akci, avšak pro jistotu shodila míček na Prokešovou, která hru uklidňuje.
13:30 Gaďourková ohrozila branku domácích nebezpečnou střelou, Krulová se ale nedá a vše končí perfektním zákrokem.
12:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Soňa Dibelková, asistoval #28 Hana Kovářová (3:0)
12:45 Nebezpečná situace v podání Kovářové a Dibelkové končí dalším golem na kontě.
12:34 Prokešová faulována.
10:53 Bartušková zkusila vystřelit, avšak mimo.
10:04 Kovářová v zápalu hry fauluje.
09:47 Znojmo zasypává branku hostů nebezpečnými střelami.
08:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Kamila Reischlová, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (2:0)
08:24 Hvězdné duo Reischelová a Nesnídalová opět září, a tak si Nesnídalová připisuje další asistenci.
06:14 Cihlářová čaruje na středu, skončilo to střelou Smutné, ta ovšem střílí mimo.
05:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (1:0)
05:20 Gaďourková vybojovala míček v rohu po souboji s Reischelovou.
04:17 Střela Kovářové trefuje pouze blok.
03:36 Hostující tým zatím zůstává zatažen na své polovině.
02:38 Na míčku zatím převládá domácí tým.
00:01 Úvodní buly pro domácí.