(Valent)
  • 35 34:05
    Letka

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Letka Toman Finance Group 3:3
branky: 7. Eliáš Sedláček, 26. Martin Dobruš, 33. Richard Žurek - 15. Matěj Šoltys, 32. Ondřej Ječmínek, 35. Jindřich Josefus; rozhodčí: Martin Blažek - Vojtěch Adamek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Matýsek ? - Nela Baránková ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:2
36:00 Střely ve 3. části: 5:8
34:05 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
34:05 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #29 Jindřich Josefus, asistoval #95 Tomáš Valent (3:3)
32:29 Zápas nabírá na dramatičnosti
32:08 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #6 Richard Žurek bez asistence (3:2)
31:25 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #44 Ondřej Ječmínek bez asistence (2:2)
30:40 Vyloučen hráč #5 Matěj Šoltys družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nesportovní chování
30:40 Vyloučen hráč #22 Adam Němec družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování
29:45 Oba kohouti vzápěti ztichli
29:15 Trenér Opavy vzkázal trenérovi Letky, aby si vyčistil brýle
26:54 Diváci si přáli vyloučení, ale jejich prosba nebyla vyslyšena
25:55 Trenér hostů pořvává po rozhodčích a k tomu se připojuje i trenér domácích
25:41 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Martin Dobruš, asistoval #13 Jan Kroutil (2:1)
24:30 Letka ve vyložené situaci neproměňuje. Brankář famózně vychytal.
24:00 Střely ve 2. části: 10:4
18:13 Toto utkání je hodně vyrovnané. Obě družstva střídají
14:28 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #5 Matěj Šoltys bez asistence (1:1)
13:39 Opava vyhodila míček
12:00 Střely v 1. části: 4:8
06:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #4 Eliáš Sedláček, asistoval #22 Adam Němec (1:0)
05:45 Hraje se na obě strany
01:40 Letka vlítla na Opavu aktivně