1:5
    David SLONČÍK
    (Alter)

Fbc Topgal Šternberk - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:5
branky: 6. Tomáš Fridel - 12. Filip Peterek, 30. Jan Sitora, 33. Matěj Gabriel, 39. Samuel Alter, 45. David Slončík; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Ondřej Glogar ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:3
44:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 David Slončík, asistoval #22 Samuel Alter (1:5)
38:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #33 Jakub Rohel (1:4)
32:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Matěj Gabriel, asistoval #77 Jan Skalník (1:3)
29:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora bez asistence (1:2)
19:10 Vyloučen hráč #10 Jakub Břečka družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání
11:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #18 Jan Blecha (1:1)
05:36 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #9 Tomáš Fridel, asistoval #8 Dominik Papica (1:0)