(Vařecha)
  • 43 42:00
    2

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBS Olomouc 9:4
branky: 2. Jakub Vařecha, 5. Tomáš Jančařík, 6. Vojtěch Novák, 8. Vojtěch Novák, 8. Jakub Vařecha, 25. Vojtěch Novák, 25. Michal Horák, 37. Jáchym Eliáš, 43. Michal Horák - 6. Jakub Maxmilián Vavrečka, 26. Natanael Bartík, 32. Kryštof Novák, 37. Kryštof Novák; rozhodčí: Ondřej Lepík - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Musil ? - Jan Blecha ?; po třetinách: 5:1, 2:1, 2:2
43:54 Hattrick koupil olomoucké druhé lajně lístek na kolotoče.
42:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #15 Jakub Vařecha (9:4)
42:19 Novák si na trestné lavici nepobyl moc dlouho a po 19 sekundách Hattrick využívá přesilovku.
42:00 Vyloučen hráč #49 Kryštof Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
41:40 Bartíkův propagační pokus lapil Musil.
40:33 Bartík hledal Náplavu, ale nepřesně nahrál.
39:05 Náplava se ocitl volný ve velkém brankovišti, ale skórovat nedokázal.
36:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (8:4)
36:59 Blecha vůbec nic neviděl a Eliáš k tyči.
36:11 GÓL FBS Olomouc! 7:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #22 Natanael Bartík (7:4)
36:11 Olomoucký Novák využívá přesilovku a snižuje na 4:7
35:43 Vyloučen hráč #17 Ondřej Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:16 Novák K. z výběhu jen a pouze do prvního hráče.
33:28 Blecha drží svůj tým jedním zákrokem za druhým.
31:45 Galba vytečoval Němcův pokus do "ochranné sítě".
31:00 GÓL FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák bez asistence (7:3)
31:00 Novák K. k tyči na 3:7.
30:33 Eliáš dnes sází jednu bombu za druhou, ale zatím se mu nepovedlo skórovat.
29:47 Olomouc se nemůže dostat z útočného pásma.
28:07 Večeřova střela neměla gólové parametry.
27:19 Hattrick teď dobrou minutu točil hosty v útočném pásmu, ale Brňané z několika šancí nedokázali skórovat.
25:34 GÓL FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Natanael Bartík, asistoval #49 Kryštof Novák (7:2)
25:34 FBS snižuje z hole Bartíka.
24:51 Hosté v plném počtu.
24:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (7:1)
24:36 Olomouc je v přesilovce zoufalá a Hattrick předvedl skvělé dvě akce v oslabení.
24:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #82 Vojtěch Novák, asistoval #15 Jakub Vařecha (6:1)
23:33 Hattrick si drží míček v útočném pásmu. Hanákům se přesilovka nedaří.
22:51 Vyloučen hráč #14 Josef Koch družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
22:51 Koch podrazil Kutila a putuje za katr.
19:50 Hattrick už slavil šestou branku, ale míček byl zahrán vysokou holí.
19:19 Dobrý přechod Hanáků do útočného pásma končí špatnou nahrávkou Nováka na droždínského odchovance Hoferka.
18:09 Jedovatý pokus kapitána Němce končí v házenkářské brance,
17:16 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #66 Jonáš Náplava.
17:16 Musil si poradil s trestným střílením Náplavy.
15:33 Dobře to teď myslel Novák K., ale nenašel přesně Náplavu.
14:02 Jančařík v dobré palebné pozici přestřelil o dva metry.
11:59 Hoferek si zahrál "pocem kam jdeš" s Novákem, ale následně ztratil míček.
10:35 Hoferek výborným blokem zachránil svůj tým před inkasovaným gólem.
08:11 Z druhé vlny přiletěl Slezák, ale Blecha jeho pokus zneškodnil.
07:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #89 Michal Horák (5:1)
07:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #82 Vojtěch Novák bez asistence (4:1)
07:20 Novák po námazu havířovského rodáka Večeři skóruje mezi nohy Blechy na 4:1.
06:47 Blecha opět podržel svůj tým dobrým zákrokem.
06:29 Olomoučtí se dostávají do zápasu a drží Hattrick na útočné polovině.
05:34 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Jakub Maxmilián Vavrečka, asistoval #7 Matyáš Galba (3:1)
05:34 Vavrečka snižuje na 1:2. Je velice neobvyklé vidět slavit tohoto hráče s číslem 2.
05:25 Kapitán Brňanů Němec zkusil uničovský nához, ale neúspěšně.
05:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #82 Vojtěch Novák, asistoval #17 Ondřej Slezák (3:0)
04:28 Náplava zkoušel vymést pavučinky, ale dobrý zákrok předvedl golmán Musil.
04:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #64 Tomáš Jančařík, asistoval #16 Jáchym Eliáš (2:0)
04:14 Jančarčík dává druhý gól do sítě hostů.
03:24 Urban zkusil vystřelit, ale minul bránu.
01:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:0)
01:57 Vařecha využil hrubky v olomoucké defenzívě a domácí se dostávají do vedení.
00:41 Navrátilec do sestavy hostů Náplava minul poloprázdnou bránu Hattricku.
00:19 Nepřehledná situace v olomoucké obraně, kterou hasí Blecha s Večeřou.
00:00 Hezké ráno z olomoucké Roosveltky, kde se v rámci utkání 17. kola 1. ligy dorostenců - skupiny D utkají týmy FBS Olomouc a FBŠ Hummel Hattrick Brno.