1

3.

série

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 7:6pn
branky: 24. Ondřej Kubátko, 25. Jakub Kostelník, 28. Daniel Opatřil, 41. Lukáš Vávra, 41. Jan Toman, 43. Jan Toman, N Lukáš Vávra - 15. Ondřej Smékal, 28. Petr Krhut, 34. Richard Plandor, 48. Daniel Prašivka, 48. Petr Kittel, 50. Richard Plandor; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 46 - Jiří Škrobák 40; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:3, 0:0
Komentář domácích: Dnes velmi vyrovnaný a atraktivní zápas pro diváky. V základní hrací době jsme měli o pár vyložených šancí více, ale skvělý brankář Rožnova nám je pochytal. V prodloužení nás podržel domácí brankář a tak rozhodly nájezdy, které jsou o štěstí. Děkuji soupeři za kvalitní zápas, který může naše hráče posunout dál.
Komentář hostů Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Dobré utkání. Je vidět, že soutěž je vyrovnaná a blíží se play of. Bylo dobře vidět, co nám fungovalo a naopak, když jsme něco udělali nedůsledně, že to soupeř potrestal. Děkuji soupeři za kvalitní zápas a dívákům za atmasféru.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč #69 Richard Plandor , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč #73 Pavel Barabáš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč #17 Petr Krhut a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #5 Jakub Kostelník a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #14 Daniel Opatřil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #13 Lukáš Vávra a vstřelil rozhodující gól (7:6).
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
65:00 Ukončení prodloužení
63:11 Neskutečný strakoš.
62:30 Napětí v hale stoupá.
61:10 Krásná šance Honzy tomana, ale končí na zemi.
60:40 Hosté jsou zatím na míčku.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 17:19
59:54 Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
59:00 Probíhá poslední minuta 3 třetiny.
58:10 V aréně je elektrizující atmosféra.
52:10 Hra má opravdu vysoké tempo.
51:30 Tedˇ naopak zvoní maska hostujícího golmana.
49:55 A zvoní břevno domácí branky.
49:00 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 6:6
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor z trestného střílení (6:6)
47:56 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 6:5
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #8 David Friedel (6:5)
47:53 Hra se přenáší ze strany na stranu.
47:06 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 6:4
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #3 Ondřej Smékal (6:4)
44:40 Kostelník střílí ale minul.
42:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman bez asistence (6:3)
41:58 Domácí nastavují vysoké tempo.
40:39 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #5 Jakub Kostelník (5:3)
40:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (4:3)
40:08 Rychlá souhra a domácí vedou.
40:00 Střely ve 2. části: 18:15
39:52 Strakoš dnes předvádí skvělé zákroky.
36:30 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky
35:54 Strakoš vyráží.
34:37 Krásná střela Michny.
33:31 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:3)
33:31 Hosté využívají přesilovku.
31:38 Od vyloučení k vyloučení. Tentokrát domácí.
31:37 Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra na zemi
29:50 Domácí trpělivě tlačí.
29:38 Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře
29:37 Bude se vylučovat. Na trestnou jde rožnov.
27:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (3:2)
27:23 Hra se dostala do tempa.
27:03 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #73 Pavel Barabáš (2:2)
24:43 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #16 Lukáš Herblich (2:1)
24:22 Je v pořádku a odchází po svých.
24:20 Vávra po slouboji zůstává na zemi.
23:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #13 Lukáš Vávra (1:1)
23:10 Kubátko využívá zmatku před bránou a dává gol.
22:30 Hosté neproměnili standartku před bránou domácích.
22:21 Rožnov nebezpečně útočí.
20:30 Hra začíná opět v tempu.
20:00 Střely v 1. části: 10:16
19:30 Strakoš musel odvážně zasahovat.
19:00 Začíná poslední minuta první třetiny.
18:05 Golman opě vyráží míček. Tentokát maskou.
17:20 Krásný obranný zákrok hostujícího golmana.
16:07 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za zdržování hry
14:56 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #69 Richard Plandor (0:1)
14:55 Hosté po odraženém míčku doklepávají do prázdné branky.
13:50 Hra zatím nenabízí až tak zajímavé momenty.
10:42 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #13 Lukáš Vávra.
10:41 Nepěkné podkopnutí Opatřila a pojede se nájezd
10:30 Krásný výběh Ondřeje Monsporta končí v rukách hostujícího brankáře.
08:29 Míček projíždí přes brankoviště hostů ale gol nepadá.
06:55 Hosté strácí míčky svými nepřesnými přihrávkami.
04:43 Kopřivničtí junioři ukazují svou sehranost na útočné polovině.
04:12 Kostelník svou střelou zkouší golmana hostů.
03:20 nepříjemná rozehrávka Tomana ohrožuje branku.
02:40 Domácí jsou na míčku a útočí