• 59 58:07
    5:4
    (Zátopek)

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 5:4
branky: 25. Pavel Barabáš, 33. Vladislav Chmelař, 39. Patrik Hegar, 53. Patrik Pícha, 53. Ondřej Smékal - 14. Jan Toman, 15. Vítězslav Kríž, 18. Vítězslav Kríž, 59. Jakub Kostelník; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Marek Obšivač 17 - Jakub Strakoš 31; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:1
60:02 Komentář asistenta trenéra domácích Pavla Barabáše: "Dnes jsem spokojen "jen" se třemi body a tím, že jsme to dokázali otočit a věřili v to. Jinak nefungovalo spoustu věcí. První třetina byla tristní, v těch dalších to bylo lepší, ale i tak naše hra postrádala věci, které vím, že umíme. Chce to více pracovat (běhat, chtít hrát souboje atd.) a nečekat, že to přijde samo. Děkuji soupeři za hru a fanouškům za podporu a atmosféru."
60:01 Komentář trenéra hostů Libora Fojtíka: V první třetině jsme byli aktivnější a produktivnější. Dařily se nám kombinace, jen škoda neproměněných tutovek. Ve druhé třetině jsme soupeře pustili do hry našimi fauly a následnými vyloučeními. Ve třetí třetině jsme zpočátku ještě drželi krok, ale v koncovce zápasu jsme zbytečnými a nesmyslnými fauly soupeři darovali tři body. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve třetí třetině - Rožnov 16, Kopřivnice 9 - celkově v utkání domácí přestříleli hosty 36:21.
59:52 Zátopek nahazuje rameno, asistuje záchranná služba, není to pěkný pohled, jen pro silné nátury.
59:10 Krhut prázdnou svatyni přes celé hřiště netrefil, drama pokračuje.
58:11 Kopřivnice se prosazuje při hře bez brankáře a máme tu další zápletku.
58:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (5:4)
57:14 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:48 Viktořík vypustil 2 kvalitní střely, ovšem Strakoš předvedl ještě kvalitnější zákroky.
55:13 Hostům tečou nervy a přitvrdili. Teď budou muset čelit dvojnásobnému oslabení.
55:12 Vyloučen hráč #8 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
54:42 Vyloučen hráč #20 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
53:44 Najvar si zkušeně pokryl míček a vybojoval přesilovku pro Rožnov.
52:29 Dva rychlé góly v rozmezí 20 vteřin možná rozhodly o osudu dnešního utkání. Ale nepředbíhejme.
52:28 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 5:3
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #69 Richard Plandor (5:3)
52:11 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 4:3
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #9 Patrik Pícha, asistoval #8 David Friedel (4:3)
51:00 Smékal vymetl zadní šibenici, ale rozhodčí branku neuznávají. VAR by se hodil.
50:23 Smékal smetl v plné rychlosti v obranném zákroku Križe, ještě teď se mu motá hlava.
49:24 Knebl předvedl důležitý obranný zákrok a spokojeně odfukuje na střídačce.
47:38 DJ hraje kvalitní vypalovačky, jen špatně artikuluje...
47:12 Mladé rožnovské pušky teď zatápí hostům, stále mají energie na rozdávání,
45:45 Viktořík vypálil, ale střela neměla sílu, už si rovná čepel, teď to půjde.
44:50 Hraje se nahoru dolů, atraktivní valašský souboj o Pindulu musí diváky bavit.
43:57 Hegar zkusil opět od mantinelu, tentokráte mimo.
41:05 Vávra si nedá říct a nedá, pátý únik a zase bez gólu, už by toho mohl nechat.
40:00 Střely domácí 13. Střely hosté 4.
39:51 Vávra počtvrté tváří v tvář Obšivačovi a opět neúspěšný.
38:29 Hegar vypustil  nepříjemný projektil od mantinelu na zadní tyč a Strakoš jen bezmocně rozpažil, asi to chytlo faleš.
38:28 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #13 Tomáš Knebl (3:3)
36:51 Vávra:Obšivač 0:3. Další samostatný nájezd zlikvidován.
35:23 Obšivač si po dlouhé době sáhnul na míček, trošku nám zchládnul, Rožnov teď lepším týmem.
32:53 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #7 Vladislav Chmelař, asistoval #96 Josef Viktořík (2:3)
32:25 Friedel vybojoval, proletěl celé hřiště, naservíroval Viktoříkovi, ale jeho střela z první neměla šťávu, tréninkové jednotky asi chybí.
30:51 Pícha v přesilovce minul ve vyložené šanci. Ale bere to sportovně.
29:13 Začíná se nám přiostřovat. Rozhodčí mají vše pod kontrolou a trestné lavice nenechávají vychladnout.
29:12 Vyloučen hráč #19 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
28:10 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky
27:21 Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
26:15 Friedel vypálil jedovatou pumelici z dálky, Barabáš dorážel, ale byl lehce přistrčen, takže mu selhala pistole.
25:30 Agilní Križ opět sám na Obšivače, ale ten jeho hattrick jednoznačně odmítl.
24:44 Nešlo to do plných, zadařilo se v oslabení. Barabáš se prosmýkl celým hřištěm, nabil Smékalovi a jeho jedovatou střelu si pohodově dorazil.
24:43 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 1:3
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #92 Ondřej Smékal (1:3)
22:50 Vyloučen hráč #9 Patrik Pícha družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely domácí: 7. Střely hosté 8.
19:37 Obšivač předvedl těžký zákrok, do šaten se jde s tříbrankovým mankem. Mladíci z Kopřivnice slušne zatápí.
17:50 Rožnov ztratil po drobném faulu, nepíská se a Križ svůj úprk využil beze zbytku.
17:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Jan Toman (0:3)
16:30 Další propad a další zákrok rožnovského brankáře. Takhle to nepůjde, pánové.
16:01 Vávra šel sám na Obšivače, ale ten jeho blafák zlikvidoval.
14:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Vítězslav Kríž, asistoval #11 Václav Štefánek (0:2)
14:15 Tváří v tvář Obšivačovi udržel pevné nervy Križ a ležícího gólmana překonal střelou pod víko.
13:10 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:1)
13:10 Přečíslení 2 na 1 zužitkoval Toman mezi nohy Obšivače.
12:14 Plandorova dalekonosná střela, ale opět do připraveného Strakoše.
10:18 Hegar jen do hrudi Strakoše.
09:23 Smékal ztratil, ale co čert nechtěl, byl v obranném pásmu dříve než útočník Kopřivnice z třímetrovým náskokem.
08:37 Hraje se ve vysokém tempu, až z toho jdou oči kolem.
07:35 Knebl využil své proporce a vyčistil brankový prostor, o dorážce nemůže být řeč.
05:55 Kopřivnice točí Rožnov po obvodu obranného pásma, po přihrávce zpoza brány se z bezprostřední vzdálenosti neprosadil Toman.
03:45 Krhut zkusil na zadní tyč, ale těsně minul, své selhání už konzultuje s trenérem.
03:10 Obšivač podruhé a znovu bezchybně.
02:15 První těžký zákrok si také připsal Obšivač po chybné rozehrávce domácích.
01:05 Vysoké napadání domácích přineslo první ovoce, vypíchnutý míček vypálil Pícha mezi nohy Kopřivnického gólmana, ten ale scvaknul stehna pevně k sobě jako do svěráku.
00:01 Úvodní buly pro domácí.