• 60 59:35
    8:4
    (Hořecký)

FAT PIPE Aligators Klobouky - FBC Hranice 8:4
branky: 8. Ondřej Lorenc, 23. Lukáš Gregr, 33. Lukáš Gregr, 34. Filip Konstant, 46. Tomáš Líznar, 50. Štěpán Potsch, 51. Filip Konstant, 57. Tomáš Jedlička - 30. Jan Kolajta, 35. Tomáš Václavík, 48. Marek Hloch, 60. Tomáš Václavík; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 27 - Ondřej Kolajta 28; po třetinách: 1:0, 3:2, 4:2
59:59 Kometář trenéra hostí: Soupeř ve všem lepší. Gratulace. My se ponaučíme a jedeme dále.
59:59 Komentář trenérů domácích Jakuba Gremmela a Patrika Procházky: Branky které jsme inkasovali jsme si dali sami. Zápas jsme mohli vklidu odehrát s nulou. Pozdravuje do Jeseníků našeho kapitána Pavla Zbořila, který od nás dostal dovolenou na regeneraci. Doufáme že se vrátíš silnější Pavle. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme příjemnou cestu domů. Tak snad už nám to začalo. HOU HOU ALI.
59:59 Komentář trenérů domácích Jakuba Gremmela a Patrika Procházky  : Hranice zůstaly kousek za Hranicemi.  Původní aktivita, kterou jsme mohli rozhodnout zápas už v 1. třetině. Potom jsme nechali Hranice trošku rozběhat, hlavně díky oslabení, které jsme zvládli na 1 a mohli jsme se dále věnovat kontrole zápasu. Díky klukům za jejich aktivitu, hlavně v útočné třetině.
59:59 střely celkem Aligators:36 Hranice:31
59:59 střely ve 3. třetině Aligators: 12  Hranice:9
59:35 GÓL FBC Hranice! 8:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #81 Tomáš Hořecký (8:4)
59:24 Juračka přece jen nejel zbytečně 36 vteřin před koncem utkání se podíval na hřiště a domácí ihned inkasují
56:07 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 8:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička bez asistence (8:3)
56:07 Jedlička využil špatné rozehrávky Hranic a pohotově vymetl pavučiny v brance Kolajty
53:30 Gregr ukazuje že formu neztratil a krásně prošel celou obranu Hranic a poslal přihrávku na Filu ten bohužel nabídku odmítl
51:42 Rychlý výborně vyjel proti soupeři a znemožnil mu kličku do backhandu a drží domácí tým
50:28 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #22 Antonín Šmerák (7:3)
50:28 Líšeňský místostarosta Filip Konstant dává 2. gol v dnešním zápase a posílá domácí vedení o 4 branky
49:43 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 6:3
Vlastní branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch (6:3)
47:15 GÓL FBC Hranice! 5:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #97 Jan Grygar (5:3)
47:15 Rychlá kombinace hostí znamená snížení na 5:3
45:25 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #35 Viktor Kejík (5:2)
45:25 Krásná nahrávka od Kejíka a Líznar zž jen zametl pod bezmocného Kolajtu
44:38 Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
44:38 Domácí mají první přesilovou hru a Gregr se třese na vytoužený hattrick po návratu
44:09 Velký rozruch před bránou domácích vzbudil kuriozní souboj
41:29 Vlček se neskutečnou piruetou dostal až dopředu, kde jeho střelu zblokoval obránce Hranic
40:01 Třetí buly patří domácím, hosté jdou ihned do presu
39:59 Střely ve 2. třetině Aligators: 12 Hranice: 13
39:19 Výborný únik Lorence a ještě lepší zákrok Kolajty. Tento zápas má opravdu co nabídnout
36:50 Zvoní tyč. Lorenc je autorem
36:30 Lorenc trestuhodně neproměnil velikou šanci před bránou Hranic
34:32 GÓL FBC Hranice! 4:2
34:32 Hranice vrací úder a Václavík stahuje náskok na rozdíl dvou branek
33:55 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #87 Lukáš Gregr (4:1)
33:55 Zkušenosti a dravé mládí v podobě Konstanta a Gregra spojili své síly a navyšují po krásné akci vedení o tři góly
33:31 Gregr z výhozu Rychlého pouze do boční sítě
32:00 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr z trestného střílení (3:1)
32:00 Pod tlakem. Potřeba navýšit. To vše jsou podmínky pod kterými Gregr pracuje nejlépe a ruským blafákem překonal Kolajtu
31:40 Jedlička od levého mantinelu trefil pouze brankáře
31:01 Kratochvíl zkusil od půlky prostřelit Rychlého, neúspěšně
29:48 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #25 Marek Hloch (2:1)
29:48 Kolajta se po přihrávce Hlocha skvěle freestylově uvolnil a jako první rozvlnil síť Rychlého
28:49 Gregr z velké šance pouze na solár Kolajty
27:38 Kolajta z dorážky pouze za branku
26:44 Rychlý bystrým zákrokem drží skóre na své straně
25:47 Hloch těsně nad kostrukci
25:00 Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
25:00 Hosté jdou opět do přesilové výhody, tentokrát za bránění ve hře, které provedl kapitán domácího týmu Šmerák
23:52 Potsch označkoval tyč
22:51 Rychlý si poradil se střelou Hlocha
22:24 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (2:0)
22:24 Je to tu, návrat legendy. Hokejově, dvacet nad led. Není co dodat, Gregr je prostě virtuóz
21:54 Veselý rozhýbal obranu a vyslal střelu na bránu hostů, Dlouhý avšak míček nedoklepl dovnitř
20:01 Druhé buly berou domácí a hned se jde do tempa
19:59 Střely v 1. třetině Aligators: 12 Hranice: 9
19:10 Gregr opět ukazuje, že je o třídu lepší a proniká až za obranu soupeře svým solo útokem
17:17 Hra teď nabrala vysoké tempo a nabízí šance na obou stranách
15:30 Fila a Gregr teď překvapili obránce Hranic svým presem a vybojovali rozehrávku v rohu
13:21 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání
13:21 Hráči Aligators opět okusí oslabení, teď za špatné střídání
13:05 Klimeš zkusil vyšít na zadní, nicméně střela končí v mantinelu
12:07 Ani Jedličkova nadzvuková rychlost nestačila na překonání Kolajty
11:45 Gregr vyslal jeho pověstnou hadovku a Kolajtu donutil k zásahu helmou
10:11 Rychlý si poradil se samostatně uvolněným Kolajtou
09:02 Konstantův pokus zastavil dnes brilantní Kolajta
08:49 Dobeš si velice pěkně naběhl na přihrávku z rohu, jeho pokus ale končí v ochozech haly
08:14 Krásá kombinační hra Aligátorů končí na čepeli Jedličky, který nebyl schopen zakončit
07:05 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #68 Ondřej Lorenc, asistoval #3 Matyáš Zouhar (1:0)
07:05 Lorenc dokázal zavěsit po pěkné přihrávce Zouhara a Aligators se ujímají vedení
06:55 Grygar na konci protiútoku nedokázal vsítit
04:55 Hranice vyprodukovali množství střel z přesilovky, Rychlého nezaskočili
03:30 Potsch vyslal kroutěnou střelu po zemi, Rychlý zasáhl nohou
03:05 Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:05 Zouhar zabral silněji u mantinelu a jeho zákrok je oceněn dvěmi trestnými minutami. Hosté mají výhodu přesilové hry.
02:28 Lorenc předvedl ukázkový únik od mantinelu, branku však nevstřelil
01:30 Gregr na place a ihned rozdílovým hráčem, kterého hra Aligators potřebovala
00:46 Vlček zkusil vypálit od půlky, nicméně Kolajtu nepřekvapil
00:40 Klimeš v předbrankovém prostoru nebyl schopný dostat míček do brány Kolajty
00:01 Úvodní buly berou hosté
00:01 Vážení dámy a pánové, vítám Vás na 5. kole Národní ligy, kde se dnes střetnou domácí FAT PIPE Aligators Klobouky s hosty z FBC Hranice. V domácím družstvu dnes nalezneme také dva vysloužilé veterány Jakuba Gremmela a Lukáše Gregra, kteří i ve svém pokročilém věku podávají skvělé výkony. Přejeme příjemný zážitek a týmům hodně štěstí.