• 60 59:55
    8:5
    ()

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 8:5
branky: 15. Lukáš Vávra, 29. Jakub Kostelník, 31. Ondřej Kubátko, 40. Daniel Opatřil, 43. Lukáš Michna, 45. Lukáš Vávra, 53. Lukáš Vávra, 57. Vojtěch Zátopek - 5. Maxmilián Škoda, 16. Vojtěch Martínek, 52. Viktor Vlach, 60. Tomáš Kocián, 60. Maxmilián Škoda; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 22 - Libor Domkář 14; po třetinách: 1:2, 3:0, 4:3
59:59 Komentář trenéra domácích: V úvodní třetině jsme udělali pár zbytečných chyb které soupeř potrestal. Nenechali jsme se však rozhodit a soustředili se na naši hru, kterou jsme o proti minulému utkání o dost zlepšili. Zbytek zápasu jsme dobrou mezihrou a poctivou obranou zužitkovali brejkové situace a zaslouženě zvítezili. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
59:59 Komentář trenéra hostí Jana Kotena: Úvodní třetina z naší strany slušná. Od druhé třetiny jsme byli málo nápadití v útoku. Výborný gólman soupeře naše akce dobře četl. Soupeř navíc dokázal využít řadu rychlých protiútoků. Z naší strany také malý důraz v předbrankovém prostoru. Děkuji soupeři za utkání a gratuluji mu i k dnešnímu vítězství.
59:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #46 Maxmilián Škoda z trestného střílení (8:5)
59:02 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (8:4)
58:30 Hosté hrají v 6 bez brankáře.
57:30 Utkání se schyluje ke konci a atmosféra na hřišti i na tribuně stoupá.
56:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #5 Jakub Kostelník (8:3)
56:32 Krásná šance Kopřivnice končí v rohu.
55:00 Obrovská neproměněná šance Vávry.
54:05 Hráč FBC Vikings se nepohodl s rozhodčím a dostává napomenutí.
52:35 Vávra dokknčuje hattrick a čepice lítají vzduchem.
52:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #4 Ondřej Kubátko (7:3)
52:25 Bubny z pelhřimova se neutíšují.
51:33 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #92 Ladislav Běhounek (6:3)
50:28 Hlavní pořadatel uklízí plochu. :)
50:05 Nebezpečná šance pelhřimova končí v rukou Strakoše.
48:52 ¨Nadějný protiútok domácích končí u prvního obránce.
46:44 Atmosféra na hřišti výrazně stoupá.
45:30 Střela Pelhřimova zkončila na tyči Strakoše.
44:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:2
44:06 Domácí rozebítají obranu a skórují.
43:31 Tým pelhřimova míjí branku.
42:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #13 Lukáš Vávra (5:2)
42:03 Domácí proměňují krásnou šanci v oslabení.
40:08 Vyloučen hráč #7 Robert Socha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
39:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (4:2)
39:00 Poslední minuta 2. třetiny.
37:50 Krásná šance Lukáše Michny.
37:21 Hosté z velké šance trefují jen tyč.
35:30 Domácí opět neproměnili velikou šanci.
33:36 Domácí neproměňují velkou šanci před bránou.
30:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #13 Lukáš Vávra (3:2)
30:55 Krásná souhra Vávry a Kubátka končí gólem.
28:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #7 Robert Socha (2:2)
28:52 Kostelník proměnňuje krásnou střelu "20 nad led" a dorovnává skóre.
28:06 Kubátko blokuje střelu.
26:57 Buben fanoušků Pelhřimova jde hlasitě slyšet.
25:54 Domácí jsou v plém počtu.
24:30 Hosté v přesilovce důrazně tlačí na domácí.
23:53 Vyloučen hráč #20 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
22:35 Vikings míjí branku o centimetr.
21:00 Oba týmy se vrací do stejného tempa jako na konci 1. třetiny.
19:00 Probíhá poslední minute 1. třetiny.
17:27 Hosté mají velké množství šancí.
15:55 Tempo hry se razantně navyšuje.
15:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #26 Vojtěch Martínek, asistoval #48 Michal Šulc (1:2)
14:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (1:1)
11:50 Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
10:11 Domácí právě promarnili velkou šanci.
04:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #46 Maxmilián Škoda bez asistence (0:1)
04:58 Hosté proměňují šanci a ujímají se vedení.
02:30 Začátek utkání je velmi nekompromisní na obou stranách.
00:01 Hostí vyhrávají úvodní buly.