1:3
    Denisa VACHULOVÁ
    (Chovancová)

Florbal Ústí - BLACK ANGELS 1:3
branky: 3. Markéta Kociánová - 12. Eliška Podoláková, 51. Veronika Říhová, 52. Denisa Vachulová; rozhodčí: Tomáš Novák - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Martina Zajícová 16 - Hana Kuchařová 16; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:2
60:00 Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí): Dnes opravdu vyrovnané utkání. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím, divákům a pořadatelské službě za poslední zápas základní části a ať se daří v play-off.
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Dnešní běhavý zápas připomínal spíše klání juniorské ligy, přesto na 1. ligu žen zajímavý florbal. Gejzír radosti hráček soupeře po závěrečném hvizdu jen dokazuje, jak těžké to s námi měly. Pro nás velmi dobrý vklad do nadstavbových bojů. Dojem mi dnes kazí jen kultura soupeřovy lavičky. Pokud my, jako trenéři a členové realizačního týmu, budeme hráčkám ukazovat, že pořvávat na rozhodčí k tomuto sportu patří, jen těžko se budeme v tomto ohledu posouvat dopředu. Děkuji za utkání a všem mnoho zdaru v play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 3:6
56:30 Egermaierová střela, ale mimo bránu
56:08 Hostí se stáhli a nehrají tak brutálně, hra je klidná, domácí už nedávají do zápasu takovou enrgii a sílu
55:01 Po 15 minutách přichází ústecká druhá střela na bránu
52:00 Jako by tu hráli jiný BA, rychlejší, hbitější a lepší
51:16 Timeout Florbal Ústí
51:16 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #57 Lída Chovancová (1:3)
50:54 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #43 Adriana Fricová (1:2)
50:45 Tomanová se na hřišti krásně směje
49:29 Atmosféra v hale je velmi napjatá a tým hostí je neskutečně aktivní
47:50 Zajícová teď ladně nadzvetla packu a vychytává
45:43 Hostí se drží více na míčku
44:17 Oba týmy opět v pěti
42:48 Ústí šlo při oslabení do pěti bez brankářky a hned poté se faulovalo i na straně hostí
42:17 Vyloučen hráč #23 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
41:34 Vyloučen hráč #85 Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
41:08 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #90 Barbora Doležálková.
40:36 Hostí do třetiny přímo vlítli a hned si zapisují 2 střely
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:15 Ústí teď mělo neskutečné štěstí, nejméně 10 střel během 20 sekund
34:42 Kuchařová poplácala Gabrielovou po zadnici, protože jí stála v brankovišti, bo tam čekala na dorážku
34:05 Málo střel, málo akce
33:01 Grabrielová skvěle nahrála miček Šímová, která střílí ,,zvotočky"
29:07 Ústí bude mít dnes hodně modřin od míčku
26:39 Bylo tu přečíslení 3 na 2 ze strany hostí, ale Zavadilová byla pořádně zapřená tělem a Řeháková jí nedokázala obehrát
25:52 Kubíková vyslala střelu jak z děla a Doležálková byla skvěle na dorážku, ale situaci jí zabránila Majerová
24:43 Šímová využila šance a šla sama na bránu, ale Kuchařová s jistotou chytá
23:32 Bratschaedlová vystřelila z půlky, ale trefil pouze hráčku, naštvaně bouchla do země hokejkou a utíkala bránit
22:52 Ústí opět hraje na dvě formace
21:58 Zajícová nastavila nožku a zabránila tak gélu do prázdné branky
20:56 Ústí se dží na míčku
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:51 Gabrielová na začátku zápasu hned spadla a nehrála, ale už je zpátky ve hře
14:40 Janurová VÝBORNĚĚĚ. Skvělá střela z otočky
14:35 Mečířovou bych rovnou poslala do české reprezentace, hraje výborně!
13:10 Tomanová je rychlá jako rychlost světla. S Doležálkovou jí to v lajně skvěle jde
11:55 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #93 Barbara Livorová (1:1)
10:43 Tomanová slepecky poslala nahrávku na střed, ale tam už stála Nováková,která běžela hned na bránu
09:09 Majerová neskutečně vyřešila situaci a dostala se do skvělé střelecké pozice. Už to byl málem gól, ale nějakou náhodou míček neprošel přes brankovou čáru
07:58 Říhová byla 2x v šanci vystřelit do prázdné branky, ale míjí
07:25 Zavadilová měla v běhu překážku, byla to Zajícová, obě nyní leží na zemi
05:56 Janurová dnes hraje v útoku, neobvyklé
04:55 Fryčová vyhodila rozmačklý míček přímo na pořadatelský stolek, málem jsem přišla o hlavu
04:41 Tomanová výbroně vykličkovala celé hřiště a zakončuje, ale je z toho tyčka
03:28 Kocianová opět v akci a zavařuje to Kuchařové
02:46 Po ošmudlaném gólu Kocianové jsou hsotí stále na míčku
02:02 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (1:0)
00:38 Blaci na míčku, jejich nahrávky jsou rychlé a čisté