• 56 55:03
    2
    Laura-Elena VOŠTIAROVÁ

Banes Florbal Soběslav - Prague Tigers Nehvizdy 4:9
branky: 22. Monika Hrnečková, 38. Lucie Vacková, 43. Markéta Kabešová, 49. Táňa Pospíšilová - 8. Jana Prokšanová, 12. Nikola Bursová, 19. Nikola Bursová, 29. Tereza Plánková, 32. Eliška Dvořáková, 35. Petra Šusterová, 40. Nikola Bursová, 42. Nikola Bursová, 43. Eliška Dvořáková; rozhodčí: Jan Dušek - Jan Lukáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 28 - Martina Pilšáková 25; po třetinách: 0:3, 2:4, 2:2
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Odmakaný zápas, bohužel slabá koncovka a opakující se chyby rozhodly o výsledku. Dělujeme soupeři a přejeme všem krásné Vánoce.
60:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Vedoucí): Víkend máme úspěšně zvládnut. Přesah byl daleko větší než nějaké výsledky. Odpočineme si a v novém roce to roztočíme. Dnes jsme poprvé zažili, že se nás před zápasem někdo zeptal jak budeme hrát a chtěl s tím pracovat. Mile nás to překvapilo. Šťastné a veselé.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
55:03 Vyloučen hráč #7 Laura-Elena Voštiarová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
53:21 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
53:21 Vyloučen hráč #5 Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká florbalka
52:58 Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
48:51 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:9
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #18 Petra Kabešová (4:9)
42:52 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:9
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková bez asistence (3:9)
42:47 Famozní pas od Petry Kabešové a ještě famóznější zakončení od Markéty Kabešové
42:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #18 Petra Kabešová (3:8)
41:42 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:8)
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
39:22 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:7
37:28 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková bez asistence (2:6)
34:19 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #85 Eliška Horáková (1:6)
32:29 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #8 Monika Hrnečková.
31:40 Pražské tygřice ukazují ostré drápky
31:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #8 Martina Lamblová (1:5)
28:19 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #8 Martina Lamblová (1:4)
27:37 Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
21:02 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #93 Kateřina Vojtová (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
18:18 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #21 Jana Prokšanová (0:3)
13:42 Vyloučen hráč #13 Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
11:21 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová bez asistence (0:2)
09:40 Tribuny se pomalu plní a napětí v hale stoupá...
07:25 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Jana Prokšanová, asistoval #27 Nikola Bursová (0:1)
03:00 Začátek  zápasu nabízí mnoho kvalitních kombinací