6:8
    Eliška ZIMOVÁ
    (Hašlová)

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - BLACK ANGELS 6:8
branky: 17. Šárka Houzarová, 30. Tereza Bočková, 38. Šárka Houzarová, 47. Adéla Vrbková, 55. Tereza Bočková, 60. Eliška Zimová - 2. Eliška Podoláková, 3. Ester Janušková, 5. Vendula Kolkusová, 12. Aneta Fryčová, 13. Veronika Říhová, 14. Lída Chovancová, 29. Anna Vinklerová, 52. Anna Vinklerová; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Holeček; vyloučení: 2:1 + Anna Vinklerová 5; využití: 1:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 34 - Natálie Churáčková 24; po třetinách: 1:6, 2:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí): Vyrovnaný zápas. Děkuji soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář domácích Vondruška Jan (Asistent trenéra): Dnešní zápas nám utekl v první třetině a poté jsme se na soupeře postupnou pílí dotahovali. Škoda jen, že se nám nepodařilo soupeře dotáhnout. Děkujeme holkám za předvedený výkon a Betce přejeme brzké uzdravení.
60:00 Počet střel domácí: 30                   hosté: 42
59:14 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:8
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #58 Eliška Zimová, asistoval #21 Karolína Hašlová (6:8)
54:35 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:8
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #88 Adéla Vrbková (5:8)
51:28 GÓL BLACK ANGELS! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #59 Natálie Churáčková (4:8)
46:07 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #21 Karolína Hašlová (4:7)
37:43 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #33 Tereza Bočková (3:7)
37:26 Vyloučen hráč #82 Anna Vinklerová družstva BLACK ANGELS na 5 minuty za hrubost
29:54 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (2:7)
28:20 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #57 Lída Chovancová (1:7)
26:57 Vyloučen hráč #28 Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
20:43 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #43 Adriana Fricová.
16:53 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová bez asistence (1:6)
13:31 GÓL BLACK ANGELS! 0:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Lída Chovancová, asistoval #82 Anna Vinklerová (0:6)
13:12 Vyloučen hráč #8 Bára Procházková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
12:07 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
12:07 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #34 Gabriela Hermánková (0:5)
12:07 Kouč domácích si bere time. Je potřeba si vše srovnat v hlavě.
11:21 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #57 Lída Chovancová (0:4)
09:15 Přesilová hra domácích nepřinesla své ovoce i tak si ale děvčata vytvořila několik slibných šancí. Jen je proměnit
06:33 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká florbalka
05:12 Úvod zápasu se Dračicím úplně nevyvedl
04:55 V obrovské šanci promáchla Šárka Houzarová
04:00 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #5 Karolína Majerová (0:3)
02:58 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #43 Adriana Fricová (0:2)
01:53 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #34 Gabriela Hermánková (0:1)
00:37 První ostrý projektil od Káji Hašlové