59
  • 59 58:47
    Soběslav

Banes Florbal Soběslav - Florbal Ústí 6:8
branky: 10. Adéla Kubátová, 16. Monika Hrnečková, 20. Jana Straková, 30. Markéta Svobodová, 46. Terezie Jireková, 46. Táňa Pospíšilová - 4. Daniela Tomanová, 18. Ema Mlatečková, 22. Markéta Kociánová, 31. Klára Mečířová, 36. Markéta Kociánová, 37. Daniela Tomanová, 37. Markéta Kociánová, 57. Adéla Kubíková; rozhodčí: Radek Chýna - Jan Koutník; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 22 - Kateřina Kočová 20; po třetinách: 3:2, 1:5, 2:1
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Chtělo by to kapku štěstí. Dnes zase jedno povedenější utkání, které jsme nedotáhli do vítězného konce. I přesto si tým zaslouží pochvalu, že to nezabalil a makal do konce. Tyhle zápasy nás skvěle připraví na playoff. Děkuji  soupeři za  utkání a přeji štěstí do dalších bojů.
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Dnes diametrálně odlišné utkání. Prověřilo především naši psychickou oddolnost a ukázalo, že naše kondiční připravenost má zlepšující se tendenci. Díky všem za povedený víkend a příští týden opět doma na značkách.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:59 Napínavé utkání končí neúspěchem. Přesto holky předvedly skvělý vyrovnaný zápas a nemají se za co stydět
58:50 Soběslav odvolává gólmanku
58:47 Timeout Banes Florbal Soběslav
56:44 GÓL Florbal Ústí! 6:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #85 Kateřina Šímová (6:8)
56:44 Špatně pobraná standartka končí v naší síti
56:32 Domácí mají velké množství střeleckých pokusů, většina je však zblokována nebo míjí bránu
55:00 Soběslav vytáhla pressing a ústeckým hráčkám to vůbec nechutná
52:21 Zákrok na Hrnečkovou rozhodčí neposoudili jako dvouminutový přestupek. Hala i trenéři se zlobí
48:19 Obrovský tlak domácích, soupeřky neví co s tím
45:46 Takhle se nám to líbí. Nejprve Jireková vstřelila branku z výtoče kolem obrany a hned na to přišel rýchlý gól po buly
45:45 Timeout Florbal Ústí
45:45 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #22 Adéla Kubátová (6:7)
45:41 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #18 Petra Kabešová (5:7)
43:35 Začátek třetí třetiny zatím bez gólových šancí
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:59 Druhá třetina byla opět vyrovnaná a zprvu domácí těžily více z nebezpečných šancí. Bohužel poté se náš pěkně rozestavený domeček z karet naprosto sesypal.
36:43 GÓL Florbal Ústí! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (4:7)
36:43 Hattrick si připisuje Markéta Kociánová, bohužel pro domácí to znamená velmi nepříjemný vývoj utkání ke konci druhé třetiny.
36:13 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #17 Lucie Mrázová (4:6)
36:13 Dorážka ze vzduchu a je tu druhý rychlý gól :(
35:51 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová bez asistence (4:5)
35:51 Hráčka Ústí číslo 7 bohužel utekla domácím a dáva gól
35:00 Utkání sleduje 38 diváků, kdo dnes přišel neudělal chybu.
31:00 Střela Vojtové se bohužel odráží od břevna
30:22 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #7 Markéta Kociánová (4:4)
30:22 Tohle si obrana nepohlídala. Holky nechaly soupeřce až moc prostoru na střelu.
29:28 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #11 Markéta Svobodová, asistoval #8 Monika Hrnečková (4:3)
29:28 Další brake a tentokrát úspěšný. Svobodová poslala míček po zemi pod brankářku z Ústí
29:11 Brake domácích bohužel bez úspěšné koncovky
25:40 Soběslav opět oslabení přežila bez větších problémů
23:28 Vyloučen hráč #9 Lucie Vacková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
22:50 Do druhé třetiny nevstoupila Soběslav zrovna dobře a jejich projev je řekněme nervózní
21:26 GÓL Florbal Ústí! 3:3
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:59 Konec třetiny se více vydařil domácím. Po nádherné crossové přihrávce od Stachové prostřelila Straková golmanku soupeřek. Jinak sledujeme naozaj velmi vyrovnané utkání, o čemž svědčí i počet střel na obou stranách
19:45 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #63 Jana Straková, asistoval #20 Valentýna Stachová (3:2)
17:15 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková bez asistence (2:2)
17:15 Kozlíkové po zákroku vypadl míček za záda a soupeřka ho jen jednoduše dorazila
16:00 Hráčka Ústí se ani nestihla zapojit do hry, když Soběslav 3 vteřiny po skončení trestu dalo gól
15:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #63 Jana Straková (2:1)
14:00 Soběslav má v posledních zápasech skvělou obranu při oslabení a nyní nám hráčky mohou předvést i přesilovku.
13:56 Vyloučen hráč #61 Kamila Egermaierová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:43 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
12:24 Brake hostí končí úplně nepovedenou střelou
09:50 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová bez asistence (1:1)
09:50 Domácí v posledních minutách tlačí a po několika střeleckých pokusech jeden konečně zaplul do brány
04:00 Trénér domácích Mendl dává jako vždy velmi nahlas pokyny holkám na hřišti
03:45 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (0:1)