13:5
    Vendula KOLKUSOVÁ
    ()

BLACK ANGELS - TEXAS LONGHORNS 13:5
branky: 3. Adriana Fricová, 10. Eliška Podoláková, 11. Ema Košťálová, 13. Anna Vinklerová, 16. Ester Janušková, 16. Zuzana Kuchařová, 18. Adriana Fricová, 24. Denisa Vachulová, 24. Denisa Vachulová, 44. Markéta Chaloupecká, 46. Zuzana Kuchařová, 50. Anna Vinklerová, 55. Vendula Kolkusová - 4. Aneta Špičáková, 9. Natalie Vesecká, 39. Andrea Černá, 51. Jana Pavlicová, 51. Natalie Vesecká; rozhodčí: Veronika Vajsáblová - Petr Bína; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 10, Hana Kuchařová 4 - Štěpánka Neumanová 0, Martina Gécová 20; po třetinách: 7:2, 2:1, 4:2
60:00 Komentář trenéra Texas Longhorns p. Dana Škvora: Dnešní parodii a bizár na florbal, a to všech na hřišti, netřeba více komentovat. Omlouva všem fanouškům, kteří vážili na dnešní zápas cestu.
60:00 Komentář trenéra Black Angels p. Jiřího Kefurta: Děkujeme soupeři za utkání, divákům za podporu. Soupeři přejeme hodně zdaru do další částí sezóny.
58:04 Kolkusová bohužel jen nad branku.
57:00 Poslední tři minuty tohoto utkání.
56:00 Kolkusová nadvakrát za golmanku Texas.
54:47 GÓL BLACK ANGELS! 13:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová bez asistence (13:5)
54:00 Luxusní zákrok golmanky hostí.
53:07 Další střela Texasu tentokrát na branku.
53:00 Texas střílí mimo branku.
52:02 Vesecká do náruče Kuchařové.
51:51 Raketa v šanci bohužel jen do golmanky.
50:43 GÓL TEXAS LONGHORNS! 12:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #80 Aneta Špičáková (12:5)
50:14 GÓL TEXAS LONGHORNS! 12:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #96 Natalie Vesecká (12:4)
49:08 GÓL BLACK ANGELS! 12:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová bez asistence (12:3)
48:52 Timeout TEXAS LONGHORNS
48:52 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
47:36 Aničce Staňkové bych přál gól.
46:15 Zuzana Kuchařová vybojovala balónek běžela na branku, ale už nevystřelila.
45:58 Hosté zkoušejí zdramatizovat stav utkání.
45:11 GÓL BLACK ANGELS! 11:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #46 Eliška Nová (11:3)
44:15 Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
44:04 Domácí si zahrají přesilovou hru.
43:12 GÓL BLACK ANGELS! 10:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #33 Aneta Fryčová (10:3)
43:12 První gól druhé třetiny.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Hana Kuchařová družstva BLACK ANGELS
38:56 GÓL TEXAS LONGHORNS! 9:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #51 Andrea Černá bez asistence (9:3)
38:27 Vinklerové snad není souzen 10 gól
36:37 Fricová jen do golmanky Texasu.
35:54 Eliška Nová jen do hráčky před ní.
34:20 Podoláková bohužel jen do gólmanky Texasu.
33:36 Vinklerová těsně vedle branky.
31:28 Půlka utkání za nimi Black Angels herně jednoznačně jinde než Texas.
30:30 Vachulová v šanci promáhla.
28:42 Vyloučen hráč #82 Anna Vinklerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
27:00 Golmanka Texas teď nadvakrát udržela stav 9:2
25:42 Vachulová promáhla v šanci.
25:25 Nová v šanci nad branku.
23:58 GÓL BLACK ANGELS! 9:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (9:2)
23:58 Vachulová dává do prázdné branky.
23:16 Další gól v síti Texasu.
23:15 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #82 Anna Vinklerová (8:2)
22:37 Fricová nezpracovala v šanci přihrávku Chaloupecké.
21:58 V šanci Texasu zbírá balonek Churáčková.
21:29 Hráčka Texasu zblokovala střelu která by jinak skončila za brankářkou hostí.
20:50 První buly ve druhé třetině pro Texas.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Gécová družstva TEXAS LONGHORNS
19:28 Golmanka hostí vyrazila jen tak, tak další gól v síti.
18:05 Domácí v další šanci bohužel mimo branku.
17:20 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #64 Ester Janušková (7:2)
17:09 Domácí mají utkání jednoznačně pod kontrolu na hráčky Texas dolehl psychický stav.
15:56 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #82 Anna Vinklerová (6:2)
15:48 Janušková neuvěřitelně zakončuje.
15:40 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #43 Adriana Fricová (5:2)
13:13 Kuchařová pro Blacky bohužel těsno mimo branku.
12:38 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová bez asistence (4:2)
12:38 O břevno padá čtvrtý gól BA.
11:37 Utkání je vyrovnané.
10:55 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #6 Barbora Martínková (3:2)
10:55 Domácí otáčejí skore.
10:21 Chalupecká v šanci jen do golmanky.
09:03 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková bez asistence (2:2)
09:03 Domácí vyrovnávají.
08:53 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká bez asistence (1:2)
03:43 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková, asistoval #25 Karla Batíková (1:1)
03:29 Domácí udělali chybu a hosté z Texasu vyrovnávají.
02:20 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
01:07 V první šanci texas skvělá Churáčková
00:01 Úvodní buly pro Black Angels.