(Vachulová)
  • 58 57:25
    Black Angels

BLACK ANGELS - Prague Tigers Nehvizdy 3:4
branky: 27. Ester Janušková, 46. Lucie Svobodová, 58. Eliška Koželuhová - 14. Martina Lamblová, 19. Eliška Horáková, 38. Petra Šusterová, 44. Nikola Červená; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 32 - Kamila Husarčiková 31; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:1
60:00 Komentář trenérky Anet Jarolímové: Vyrovnaný zápas, děkujeme soupeři,divákům a rozhodčím.
60:00 Komentář trenéra p. Víta Gattnar: Čekali jsme trošku jiného, půlku první třetiny jsme se vlastně srovnávali s tím co se děje, potom nás po zbytek zápasu trápila nekvalita na hokejce. Soupeř nás nepřehrál i když měl spoustu brankových příležitostí vycházely spíše z naší nedůslednosti. Pozitivní je, že jsme si mohli dát zápas s emocemi.
60:00 Tigers vyhráli tento dramaticky zápas.
58:43 Domácí tým hraje powerplay.
57:25 Timeout BLACK ANGELS
57:25 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Eliška Koželuhová, asistoval #9 Denisa Vachulová (3:4)
55:55 Jarolímová se snaží hnát dopředu svůj tým.
52:25 Kuchařová v šanci bohužel jen nahrávala.
50:25 Červená zastavena obranou domácích.
48:55 Vinklerová jen do gólmanky, ale nutno podotknout, že to myslela hezky
47:25 Blaci se snaží vyrovnat Husarčíková je odolná.
45:55 Chaloupecká do golmanky.
45:10 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová bez asistence (2:4)
44:44 Hanka Kuchařová chytá šanci Horákové
43:38 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #19 Nikola Červená, asistoval #95 Eliška Dvořáková (1:4)
43:04 Střela Black Angels jen do tyčky.
42:22 Hráčka Black Angels stříli mimo branku.
40:01 Úvodní buly pro Tigers.
37:03 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #85 Eliška Horáková (1:3)
37:03 Bohužel místo vyrovnání přichází gól do branky domácích.
36:20 Opět problémy v obraně Tigers. ale zatím naštěstí pro hostky vyrovnáno není.
35:27 Skvělá Kuchařová proti Prokšanové
35:09 Naštěstí nadvákrat hosté nevyužili šanci.
33:16 Utkání je hrou vyrovnané, oba tými si vytváří šance ke skórování.
32:51 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
32:24 Střela Vinklerové mimo branku.
31:59 Červená naštěstí mimo branku.
30:10 Gól Black Angels neuznán pro hru v málem brankovišti.
27:00 Bohužel Říhová mimo branku.
26:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková bez asistence (1:2)
24:06 zbytečný faul Kuchařová.
23:48 Střela Tigers končí mimo branku.
21:00 Blaci byli v zámku. kdy je tigers uzamkli na jejich obranné polovině.
20:01 Úvodní buly pro Tigers.
20:00 Střely ve druhé třetině 12:12
20:00 Střely v první třetině 10:15
20:00 První třetina končí! krom Hanky Kuchařové nestojí výkon žádné Blackyně za pochvalu, hostující Prague Tigers zatím přehrávají Black Angels a zaslouženě vedou o dvě branky. Blackyně si zatím vytvořili opravdu pouze ojedinělé šance a až na vážnější šanci při střele Říhové do tyčky, si  pořádné šance nevytvořili uvídíme, co nabídne druhá a třetí třetina.
18:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (0:2)
18:06 Chaloupecká vybojovala nahrávku, ale následně jí, o míček obrala hráčka Tigers
16:43 Vinklerová zbytečně ztráí balonek, ale v následné šanci hosté překombinovali a Svobodová zachytila poslední přihrávku na volnou Červenou
16:00 Skvělý blok Stańkové
15:18 BA vystihli protiútok Tigers bohužel Říhová padá a nic z následního proti utoku neni.
14:56 Vachulová mimo branku.
13:51 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #49 Eliška Mrázková (0:1)
13:36 Kuchařová pomohla Kuchařové při chycení střely.
13:06 Zuzka Kuchařová bohužel jen mimo branku.
12:45 Střelu Horákové vyráží připravená Kuchařová.
11:30 Přihrávka na Vinklerovou bohužel byla moc prudká.
10:11 Špatná rozehrávka Hanky Kuchařové.
09:00 Chaloupecká jen do golmanky.
08:20 Kuchařovou fauluje při rozehrávce hráčka Tigers.
07:26 Říhová jen do tyčky.
06:23 Nová zbytečně přichází o balónek, když se pokoušela vystřelit ,dvakrát ji to z jelo z hokejky a následně fauluje hráčku Tigers.
05:39 Vinklerová přiššla o balonek bohužel pro Tigers ho zavezla Horáková jen do rohu.
04:28 Vyloučen hráč #27 Nikola Bursová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za zvedání florbalky
04:28 Uvídíme hru ve čtyřech.
04:13 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:29 Šebestová zavezla balonek do rohu, kde jej o něj připravila Chaloupecká.
02:50 Voštiarová jen nad branku.
02:23 Vachulová v šanci jen do gólmanky
01:03 Hráčky hostí jsou od začátku aktivnější na balónku.
00:01 Úvodní buly pro Tigers.