Lukáš HLAVNIČKA
  • 58 57:49
    Turnov

FbC Plzeň - TJ Turnov 6:3
branky: 3. Matěj Vošta, 26. Michael Brabec, 38. Jan Baštýn, 52. Matěj Vošta, 57. Václav Zábran, 58. Matěj Vošta - 46. Jiří Ptáčník, 49. Štěpán Matěcha, 50. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Martin Bezděk 18 - Filip Jirman 22; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:3
60:00 Komentář hostů Záleský František (Trenér): Dnes nám chyběla koncentrace, nasazení, zápal, život. Individuálně jsme byli hodně pod svými možnostmi a ani tempo nestálo za nic. Ve třetí třetině jsme se dokázali vrátit do zápasu, ale díky dvou zbytečným vyloučením jsme zápas ztratili. Děkuji soupeři za utkání a divákům za atmosféru.
60:00 Komentář domácích Strejček Pavel (Trenér): Celkově to můžeme shrnout jako utrpěná výhra. Ve 3. třetině jsme dovolili soupeři vrátit se do zápasu po našich chybách. Naštěstí zachyboval i soupeř a dovolil nám strhnout vedení na naši stranu, které jsme pak navýšili a dovedli utkání do vítězného konce. Pochválit zaslouží juniorská lajna. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům a přejeme všem pohodové vánoční svátky.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:11 Hosté zkusili hru bez gólmana.
58:29 Blíží se závěr zápasu.
57:49 Timeout TJ Turnov
57:49 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta bez asistence (6:3)
57:49 Plzeň je dnes v přesilovkách velmi efektivní.
57:07 Vyloučen hráč #98 Lukáš Hlavnička družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
56:57 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (5:3)
56:57 Plzeň odskočila do vedení, které jim zajistí trochu pohody.
56:18 Bezděk zraněn, ale může pokračovat.
56:00 Pokud Turnov chce vyhrát musí přdvádět lepší výkon než doposud.
53:35 Sledujeme vyrovnanou hru, která se přelévá ze strany na stranu.
52:00 Zábran natřikrát neprrostřelil brankaře hostí.
51:23 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #30 Michael Brabec (4:3)
51:23 Domácí si narozdíl od svých soků při přesilovce vvytvořili šance a jednu z nich Vošta proměnil.
50:11 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
50:11 Přesilovku si nyní zahrají i domácí.
49:27 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #3 Filip Dědek (3:3)
49:27 Domácí ztratili svůj náskok během tří minut a budou muset máknout.
48:06 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:2)
48:06 Náskok domácích se snižuje na pouhou jednu branku.
45:19 GÓL TJ Turnov! 3:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #66 Jiří Ptáčník, asistoval #22 Emil Hejduk (3:1)
45:19 Bezděk o čisté konto přišel střelou do prázdné branky.
44:40 Bezděk nádhernými zákroky pořád drží čisté konto.
44:01 Turnov se snaží, ale marně.
41:16 Hosté si při přesilovce nic nevypracovali.
40:01 Úvodní buly pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:16 Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
39:16 Baštýn zatím posbíral gól a čtyři trestné minuty.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:17 GÓL FbC Plzeň! 3:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #4 Vít Pešek (3:0)
37:17 Lajna juniorů zaskočila Turnovské a zvyšuje na rozdíl tří branek zásluhou Jana Baštýna, talentem z Horšovského Týnu.
36:27 Utkání sleduje 57 nadšenců do florbalu.
35:35 Domácí lajna juniorů rozhodně zaskočila hosty a dokázala proč si zaslouží vytahnutí do mužského A týmu.
32:50 Zdravíme domácí fanklub v čele s bubeníkem Martinem Benediktem.
31:38 Další zblokovaná střela, tentokrát na druhé straně skončila nad brankou.
30:21 Zblokovanou střelu stihl Bezděk zpozorovat a parádním zákrokem udržel míček mimo tři tyče.
29:13 Turnov je zatím brnkově bezzubý, jak nějakej dědeček bez zubů.
27:29 Domácí vstřelili gól, ovšem sudí branku odvolali.
27:25 Vosšta sivymýchal bránícího hráče, jak míchaná vajíčka, následná střela byla zblokována a míček je v zázemí.
26:35 Výtečný blok Brabce napomohl k tomu, aby se Bezděk nemusel bát o bezbrankový štít.
25:59 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec bez asistence (2:0)
25:59 Lehké zaváhání Turnovské obrany, a rázem to je o dvě branky.
24:24 Turnov bojuje seč mu síly stačí, a prozatím to na domácí playery funguje.
23:14 Hosté nyní zatlačili domácí před vlastním brankovištěm.
22:30 Prozatím sledujeme vyrovnaný průběh druhé třetiny, ovšem šance žádné.
21:00 Tým hostí vlétl do druhé třetiny a snaží se asoň o srovnání součnasného průběhu utkání.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
17:30 Pokus o prohození domácího hráče způsobilo závar před brankou Bezděka.
15:50 Krásnou nahrávku, a tím vytvořené přečíslení domácí nezvládli proměnit.
15:07 Sporný zákrok Šebka domácí připravilo domácí o slibný protiútok.
14:06 Zatím největší šanci v přesilovce hostů měli domácí.
12:39 Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
12:39 Po nepozornosti domácích pozorujeme první přesilovku Turnova.
12:09 Brankař hostů zlikvidoval nadějnou příležitost.
10:48 Když už se naskytne příležitost pro hosty, tak většinou končí mimo brankovou oblast.
08:45 Obranná formace domácích Turnovským nedovoluje moc příležitostí.
07:35 Tečovanou střelu vytěsnil mezi tři tyče Bezděk.
06:46 Po prvních minutách mohu posoudit, kdo do tohoto zápasu vstoupil v lepší herní i střelecké formě.
05:38 Domácí se nedokáží probojovat přes obranný blok hráčů hostujícího týmu.
03:58 Fantastickou průnikovku nevyužil Plachý.
02:55 První branku vsítil domácí Matěj Vošta.
02:51 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #22 Štěpán Plachý (1:0)
02:30 Po tvrdém faulu Plachého rozehrávají hosté.
01:05 Po první minutě se k sebemenší příležitosti nedostalo ani jedno mužstvo.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý večer, vítejte na onlinovém přenosu posledního domácího zápasu FBC Plzeň v tomto roce, kde sokem domácích bude TJ Turnov.