13:4
    Marek FRYŠ
    ()

BUTCHIS - SK BIVOJ LITVÍNOV 13:4
branky: 27. Matyáš Kalina, 29. Tomáš Mudra, 31. Jakub Pecha, 37. Matyáš Kalina, 41. Matyáš Kalina, 43. Adam Drastich, 44. Filip Rulíšek, 48. Jakub Černý, 49. Erik Papež, 56. Jakub Pecha, 58. Matyáš Kalina, 59. Štěpán Čejka, 60. Petr Novotný - 10. Josef Jupa, 10. Radek Fejfar, 46. Tomáš Skalitz, 60. Marek Fryš; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Marek Galajda 19 - Oleg Dejnega 33; po třetinách: 0:2, 4:0, 9:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Zahalky: Dnešní utkání jsem sledoval z nadhledu a velmi přísně to ukázalo, na čem je stále pracovat. První třetina od našeho týmu nepříliš povedená, postupem času zlepšený výkon a jistá výhra. V zápase nás brzdila zbytečná oslabení, naopak soupeř ztrácel v druhé části utkání kondičně a přeci jen otevřel více oken ve svém obranném postavení.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Arazima :Děkuji hráčům za předvedený výkon. Gratuluji Olafovi k první bezbrankové třetině a Radkovi k první vstřelené brance. Škoda laciných golů a zbytečných vyloučení v závěru utkání.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Butchis   19  Litvínov   12
59:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 13:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš bez asistence (13:4)
59:05 GÓL BUTCHIS! 13:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Novotný, asistoval #88 Jan Wald (13:3)
59:05 Novotný trikem mezi svýma nohama upravil gólový rozdíl na 10.
58:26 GÓL BUTCHIS! 12:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #73 Filip Rulíšek (12:3)
57:35 GÓL BUTCHIS! 11:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (11:3)
57:35 Duo Kalina a Černý dneska válí.
57:02 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #43 Radek Fejfar.
57:00 Dnešní zápas navštívilo 36 diváků, děkujeme vám.
55:56 GÓL BUTCHIS! 10:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (10:3)
54:07 Vyloučen hráč #18 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
52:20 Butchis odehrál velmi úspěšnou přesilovku, při které soupeře k ničemu nepustil a sám měl dost šancí.
50:20 Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
48:17 GÓL BUTCHIS! 9:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #76 Erik Papež, asistoval #19 Štěpán Čejka (9:3)
47:48 GÓL BUTCHIS! 8:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (8:3)
47:48 Maty Kalina ukazuje, že umí i vytvářet pro ostatní, už má druhou asistenci.
46:30 Novotnému chyběly centimetry od vstřelení branky, štestí ale stálo pří gólmanovi.
45:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz z trestného střílení (7:3)
43:44 Vyloučen hráč #41 David Munk družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
43:27 GÓL BUTCHIS! 7:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #21 Matyáš Kalina (7:2)
43:12 Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
42:47 GÓL BUTCHIS! 6:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #99 Jakub Černý (6:2)
40:29 GÓL BUTCHIS! 5:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #16 Šimon Pavlíček (5:2)
40:29 Matyáš Kalina zkompletoval hattrick a navýšil náskok domácích na tři góly.
40:00 Počet střel v druhé třetině: Butchis   18  Litvínov   4
36:35 GÓL BUTCHIS! 4:2
33:00 Litvínov si během druhé třetiny nevytvořil moc šancí.
30:45 GÓL BUTCHIS! 3:2
30:45 Butchis díky důrazu před bránou proměnil svou druhou přesilovku utkání.
29:15 Vyloučen hráč #87 Martin Obuškevič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
28:16 Butchis vstoupil do druhé třetiny lépe a dorovnal náskok Litvínova z první třetiny.
28:15 GÓL BUTCHIS! 2:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #31 Petr Novotný (2:2)
26:47 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #77 Jakub Pecha (1:2)
26:47 Matyáš Kalina z půlky hřiště vymetl pavučiny v šibenici a snižuje náskok Litvínova.
24:30 Hostující gólman zatím podává působivý výkon.
22:00 Rohn se odvážně položil do bloku.
20:00 Střely v první třetině: Butchis   9  Litvínov   7
19:00 Zápas je zatím z obou stran opatrný.
17:07 Butchis nevyužil svou první přesilovku utkání.
15:07 Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zvedání florbalky
14:51 Zápas je zatím vyrovnaný.
09:09 I přes odbráněnou přesilovku Butchis po dvou rychlých gólech hostů prohrává.
09:08 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #43 Radek Fejfar, asistoval #18 Josef Jupa (0:2)
09:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #87 Martin Obuškevič (0:1)
06:46 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
05:30 Kombinace Butchisu nekončí gólem.
04:45 Švelbl zblokoval střelu svého spoluhráče.