Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 9:6
branky: 4. Magdaléna Plášková, 11. Emilie Skalíková, 20. Eliška Trojánková, 21. Eliška Trojánková, 25. Emilie Skalíková, 26. Karolína Suchá, 26. Eliška Trojánková, 46. Ivana Vachovcová, 51. Patricie Suchanová - 4. Markéta Žbánková, 4. Agáta Saffertová, 17. Lenka Faltusová, 20. Markéta Valešová, 51. Lenka Faltusová, 60. Markéta Valešová; rozhodčí: Jan Brejcha - Jiří Kropáček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Hana Ranochová 3, Jana Christianová 8 - Radka Höflerová 3, Kristýna Míková 13; po třetinách: 3:4, 4:0, 2:2
60:00 Hodnocení aktérů utkání najdete ZDE
59:59 Střely celkem: Chodov Panthers Střely ve třetí třetině: Chodov 10, Panthers 8
59:26 GÓL Panthers Praha! 9:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #78 Markéta Valešová, asistoval #36 Viktorie Novotná (9:6)
59:26 V poslední minutě střílí gól Markéta Valešová.
57:45 Na dnešní zápas se přišlo podívat 62 diváků. Děkujeme!
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:37 Valešová byla ve velké šanci, ale minula bránu.
50:49 GÓL Panthers Praha! 9:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #71 Lenka Faltusová, asistoval #19 Anna Bartušková (9:5)
50:49 Pantherky po dlouhé době skórují.
50:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #14 Ivana Vachovcová (9:4)
50:33 Patricie Suchanová doráží a dává devátý gól.
49:55 Tým Chodova hraje v plném počtu.
47:55 Vyloučen hráč #33 Kristýna Lechnerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
47:55 Po faulu na Valešovou končí Lechnerová na dvě minuty na trestné lavici.
47:10 Po krásné nahrávce na Elišku Chudou končí střela mimo bránu.
45:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #55 Emilie Skalíková (8:4)
45:01 Vachovcová mířila přesně do brány soupeřkám a dává gól.
44:00  Keprtová po rozehrávce odevzdala téměř hned míček soupeřkám.
40:00 Střely ve třetí třetině: Chodov 10, Panthers 8
40:00 Střely ve třetí minutě: Chodov 10, Panthers 8
40:00 Střely ve třetí třetině: Chodov 9, Panthers 8.
40:00 První buly vyhrál Chodov.
40:00 Právě začala poslední třetina základní hrací doby.
40:00 Střely po druhé třetině: Chodov 10, Panthers 2
39:59 Třetina probíhala většinou na straně Panthers, ale Panthers hrozily občasnými útoky.
39:00 Právě probíha poslední minuta druhé třetiny.
35:50 Místo míčku skončila v chodovské bráně Agáta Saffertová.
34:25 Oslňující kombinace dvou Elišek nekončí v bráně Panthers.
29:20 Emilie Skalíková útočí na bránu, ale míček se jí za záda brankářky nedaří protlačit.
25:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (7:4)
25:19 Timeout Panthers Praha
25:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #8 Markéta Prontekerová (6:4)
25:19 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Kristýna Míková družstva Panthers Praha
25:19 I na straně hostů se změnila brankářka.
24:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #44 Sofie Skalíková (5:4)
24:30 Po sesterské akci se Chodov poprvé dostává do vedení.
20:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková bez asistence (4:4)
20:53 Chodov vstupuje do druhé třetiny gólem.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Jana Christianová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20:00 Za Chodov nyní v brance působí zkušenější z dvojce
20:00 Začala druhá třetina.
20:00 Střely po první třetině: Chodov 6 , Panthers 7
19:35 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #78 Markéta Valešová, asistoval #44 Barbora Zabavská (3:4)
19:35 Po nádherném gólu jsou Panthers opět ve vedení.
19:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #9 Eliška Chudá (3:3)
19:15 Chodov opět dorovnává.
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny
16:56 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #71 Lenka Faltusová, asistoval #76 Markéta Žbánková (2:3)
16:56 Po krásné kombinaci Žbánkové a Faltusové zvyšují skóre na 2:3.
13:13 Po výhozu brankářky Chodova se Trojánková dostala do brejku, avšak bránu minula.
10:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (2:2)
10:43 Po hezké akci dorovnává Emílie Skalíková na 2:2.
10:00 Po dobré šanci terfuje Eliška Chudá pouze ruce brankářky Hoflerové.
03:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #11 Marie Havlíčková (1:2)
03:43 Ryhlá odpověď Chodova, ketrý snižuje na 1:2.
03:20 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #71 Lenka Faltusová (0:2)
03:20 Panthers využívají šance a dávají druhý gól.
03:01 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #21 Lucie Florianová (0:1)
03:01 Po rozehrávce z rohu dává Markéta žbánková první gól zápasu.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Panthers.
00:00 Žačíná utkání Panthers Praha proti Florbal Chodov na Sporotvní hale Jižní Město