59
  • 59 58:18
    Kutná Hora

FBC Liberec B - FBC Kutná Hora  6:3
branky: 10. Petr Jahn, 14. Lukáš Kořínek, 34. Jan Havrda, 44. Jan Havrda, 51. Bohuslav Ferdan, 53. Marek Žagan - 2. Jiří Petrásek, 13. Petr Listík, 49. Jiří Schwarz; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Kupec 29 - Petr Hetfleisch 32; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:1
60:00 nejůepší hráč domácích: Jan Havrda  Nejlepší hráč hostí: Jiří Petrásek
60:00 Střely celkem: donmácí: 38 Hosté: 32
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes se nám dařilo držet stejné tempo hry po celý zápas, na což nejsme úplně zvyklý, a to rozhodlo v náš prospěch. Hodně nám pomohly i brejky a celkový důraz. Odstranit ještě zbytečné fauly a budeme maximálně spokojený. Díky všem za dnešní utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů: Pořád opakujeme ty stejné chyby. Dneska nám chyběla také větší kvalita na útočné polovině. V tom měl soupeř dnes jednoznačně navrch. Gratuluju k vítězství, my musíme ještě pořádně zapracovat.
60:00 Střely: Domácí:13 Hosté:10
58:18 Timeout FBC Kutná Hora
53:39 Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vražení zády
52:43 ťukec do prázdný, tak jak to máme rádi, 6:3 čego čego
52:42 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:3)
50:21 no a máme tady odpověd, Bohuslav béčko b-dog Ferdan ukazuje svoje kvality a zkušenosti z extraligy a z pole v Dobrohošti, kde vyrůstal a naučil se držet kejdu. Navýšení náskoku na 5:3
50:20 GÓL FBC Liberec B! 5:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #89 Jan Havrda (5:3)
48:43 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #23 Martin Hampl (4:3)
48:43 ježiš marja, absolutně z ničeho gol, jakože ok byla přesilovka, ale prostě průměrná střela, pak na haluz dorážka a je to 4:3.
46:56 Vyloučen hráč #7 Tomáš Richter družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
46:50 Kutná hora nic nemá, Liberec brání perfektně
43:45 důraz důraz a ještě jednou důraz, Jan Havrda nám právě ukazal jak se hrál florbal v 70tkách, v brankovišti na špičkách a ready na odraženej bajón. pěkná práce. Liberec v trháku, nevím co víc říct
43:44 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda bez asistence (4:2)
41:25 neuvěřitelné! to čeho jsme svědky v dnešním utkání nemá obdoby. Liberec točí soupeře jako řetízkáč na Matějsky v Chrastavě
40:00 Střely: Domácí:16 Hosté:12
37:51 Vyloučen hráč #64 František Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
33:12 Jan Havrda výstavní akcí posílá domácí do vedení.
33:11 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:2)
28:00 Hosté i přes velké úsili nevyužili přesilovku a počet hráčů na hřišti je opět vyrovnaný.
24:52 Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
20:00 Střely Domácí:9  Hosté:10
18:15 Vyloučen hráč #64 František Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
17:00 LIberec nastřeloval brankáře hostů ze všech stran, ale nepodařilo se míček dostat za brankovou čáru.
14:56 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:23 Tempo zápasu je enormní a odpovídá tomu vyrovnané skore.
13:24 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #39 Matěj Ševčík (2:2)
12:25 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík bez asistence (1:2)
10:03 Vyloučen hráč #8 Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
09:27 Liberec využívá přesilovou hru a srovnává skore zápasu.
09:26 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #9 Petr Peřina (1:1)
07:58 Liberec srovnal tempo zápasu a vynutil si tím přesilovou hru.
07:57 Vyloučen hráč #47 Šimon Špaček družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky
04:40 Hosté začali zápas velmi aktivně a Liberec se snaží držet s hosty krok.
01:20 Po krásné akci se hosté ujímají vedení.
01:19 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #27 Martin Zelený (0:1)
00:01 Úvodní vhazování vyhráli domcí.