10:3
    Jiří ŽÁK
    (Prokeš)

Hornets Brno ZŠ Horní - FTC Vysoké Mýto  10:3
branky: 8. Dominik Hude, 16. Patrik Fabián, 21. Jiří Žák, 23. Jan David Šamánek, 35. Ondřej Krejčí, 41. Martin Janiczek, 43. Jan David Šamánek, 43. Jiří Žák, 52. Vincent Drápal, 58. Jiří Žák - 6. Adam Kobr, 11. Libor Knypl, 34. Vojtěch Pavlák; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Michal Prokeš 18 - Václav Musel 26; po třetinách: 2:2, 3:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Dnes jsme předvedli jiný výkon než včera a na hře to bylo znát, od druhé třetiny jsme byli lepším týmem. Gólově jsme to potvrdili v poslední části. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Trenér): Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře, vyrovnaný zápas jsme prohráli laxním nástupem do poslední třetiny.
60:00 Střely celkem: 36:21
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
57:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 10:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #31 Michal Prokeš (10:3)
56:27 Vyloučen hráč #89 Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká florbalka
53:48 Nejproduktivnější hráč Mýta Kobr po spoluhráčově crossové přihrávce netrefuje Prokešovu prázdnou bránu.
52:02 Brankář hostí bravůrně řeší přečíslení Hornets dva na jednoho.
51:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #89 Patrik Fabián (9:3)
51:48 Fabián servíruje Drápalovi do prázdné.
50:42 Růžička zkušeně vylákal soupeře k zahrání vysokou holí a dovoluje tak svému týmu poklidné dostřídání.
48:50 Zákroky mají teď neustále gradující ráznost, doufáme, že Lanýž nebude muset tasit chladící sprej ze své zdravotnické brašny a utkání se dohraje bez většího zranění.
46:25 Míša Prokeš teď v pokračující početní nevýhodě excelentně stráží své tři tyče a drží tak stav pořád o 5 gólů výhodnější pro Hornets.
45:37 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
43:26 Atmosféra v hale je hned o poznání živější, bohužel se hosté po přeběhnutí Šamánka přes brankoviště dostávají do početní výhody.
43:25 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:08 3 rychlé góly a hosté jsou nuceni sáhnout po timeoutu.
42:07 Timeout FTC Vysoké Mýto
42:07 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #48 Adam Obertan (8:3)
42:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #13 Tibor Kučera (7:3)
40:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #98 Jiří Žák (6:3)
40:58 Janda vybojoval míček, neobecky přihrál na Žáka, tomu střela sice sjela, ovšem Janda ukázal svoji sílu na brankovišti, znova si akci vybojoval a balón dopravil do soupeřové sítě.
40:00 Střely ve 2. části: 13:3
34:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #91 Ondřej Krejčí, asistoval #20 Daniel Havel (5:3)
34:34 V důsledku neočekávaného pádu hráče z Mýta se otevřela příležitost pro Havla a Krejčího a ti se štěstím přidávají další kus.
33:37 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (4:3)
33:04 Šamánek v obležení 2 dvou soupeřů bravůrně vybojoval balón, backhandem posunul na Hudeho, tomu se však koncovka bohužel nepodařila.
24:34 Drápal dobíhá na střídačku se sebekritickými slovy "Já jsem žebrák", komentuje tak patrně předešlou situaci, kdy mu míček nešťastně utekl z čepele.
22:13 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #67 Dominik Hude (4:2)
22:13 Hude vybojoval míček pro Šamánka, ten natáhl balón za svá bedra a navyšuje vedení.
21:35 Drápal střelou od půlky znovu nastřeluje tyč.
20:41 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #19 Robin Růžička (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
17:23 Horneti nastřelují tyč!
15:40 Prokeš nejprve vytáhl 2 famózní zároky, pak přehodil celé hřiště přímo na volného Fabiána. Ten se nemýlil.
15:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián, asistoval #31 Michal Prokeš (2:2)
10:50 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #6 Adam Kobr (1:2)
08:34 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #6 Adam Kobr.
08:34 Prokeš se nenechal vycukat a se soupeřovým nájezdem si hravě poradil.
07:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #91 Ondřej Krejčí (1:1)
07:38 Předání balónu na středu hřiště a nenápadná střela vychází. Dorovnáváme na 1:1.
05:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr bez asistence (0:1)
05:30 Drobná chybička v obraně vyústila v individuální akci hostů, pro nás bohužel s gólovou koncovkou.
03:03 Začátek je od obou celků dost opatrný.
00:01 Úvodní buly ve prospěch domácích.