(Veselík)
  • 58 57:52
    FbK OT

FBC Mohelnice - FbK Orlicko-Třebovsko 9:8
branky: 18. Josef Veselík, 19. Filip Heller, 20. Adam Navrátil, 25. Matěj Bizek, 26. Josef Veselík, 36. Josef Veselík, 37. Matěj Bizek, 53. Matěj Bizek, 58. Matěj Bizek - 5. Tomáš Langer, 20. Tomáš Dryml, 21. Pavel Horák, 30. Tomáš Dryml, 34. Dominik Zlesák, 47. Jan Horák, 51. Matěj Tesař, 56. Jan Horák; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jan Hampl 20 - Jakub Hrdlička 45; po třetinách: 3:2, 4:3, 2:3
59:59 Komentář trenéra hostí Stolína Petra: "Velmi vyrovnané a fyzicky náročné utkání, kde jsme zpočátku tahali za kratší konec, a soupeř nás přehrával. S průběhem zápasu jsme se dostali však zpět do hry, a drželi s Mohelnicí krok. Soupeř nás předčil především svou tvrdou a rychlou hrou, na kterou jsme nedokázali adekvátně zareagovat. Gratulujeme soupeři k vítězství."
59:59 Střely na bránu po třetí třetině v utkání mezi FBC Mohelnice a FbK Orlicko-Třebovsko: 18:11
59:45 Míček poskakuje ve velkém brankovišti domácích. V bráně však nekončí.
58:56 Míček, který nikdo neviděl, si teď pár sekund poskákal na čáre. Hampl si nakonec míček bere pro sebe.
57:55 Tým FbK Orlicko-Třebovsko hraje v 6.
57:52 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
57:17 GÓL FBC Mohelnice! 9:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #41 Josef Veselík (9:8)
55:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jan Horák bez asistence (8:8)
54:21 Timeout FBC Mohelnice
53:57 Vaněk v rychlém úniku koukal na míček a branka mu trocha ujela.
52:22 GÓL FBC Mohelnice! 8:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #37 Filip Heller (8:7)
52:22 Bizek opět rychlou kombinaci s Hellerem poslal orlicko-třebovskou zpět na střídačku.
51:55 Tesařv úniku obehrál 3 hráče, bránu však v tlaku trefit nedokázal.
50:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Matěj Tesař, asistoval #9 Jan Horák (7:7)
48:26 Šula těžkou střelou z mantinelu trefuje síť za bránou.
46:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #20 Pavel Horák (7:6)
46:26 Pavel Horák nastřelil míček, který si pod kontrolu vzal Jan Horák. Následně poslal Weisse na párek a do brány se nemýlil.
45:53 Pudil netrefuje z úhlu odkrytou bránu.
45:11 Bizek v úniku takticky faulován Kapounem.
45:08 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
41:51 Z druhé strany stjená situace u BIzka.
40:25 Horák mohl střílet do prázdné, bohužel pro něj skákavý míček netrefil.
39:59 Střely na bránu po druhé třetině v utkání mezi FBC Mohelnice a FbK Orlicko-Třebovsko: 20:10
39:45 Zlesák zkouší těžce z ůhlu, Hampl však v pohodě vyráží.
39:03 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
38:27 Hosté hrají spíše na breaky a na nahození, Mohelnice hraje technicky a kombinačně.
36:43 GÓL FBC Mohelnice! 7:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #46 Tomáš Pudil (7:5)
36:43 Rychlou kombinaci u mantinelu Pudila a Bizka nedokázali hosté ubránit.
35:52 Zápas zde v Mohelnici sleduje 66 diváků.
35:08 GÓL FBC Mohelnice! 6:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #41 Josef Veselík, asistoval #5 Štefan Bubela (6:5)
34:40 Pudil z střílí z úhlí, bohužel pro něj, uslyšel jen tyčku.
33:57 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
33:31 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #33 Dominik Zlesák bez asistence (5:5)
33:31 Tesař v rohu vybojoval míček, který nahrál na střed volnému Zlesákovi.
30:55 Šalda se ocitl sám před Hrdličkou, jenže na jeho rychlé prstíky nestačil.
29:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Tomáš Dryml, asistoval #9 Jan Horák (5:4)
29:40 Drymla už nebavila kombinační hra a tak si miček vyvedl po mantinelu a následnů vystřelil nechytatelnou.
28:18 Mohelnice je ve 4 mnohem lepším týmem.
27:54 Šmídův nához zblokován.
26:37 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
26:07 Pudil v úniku trefuje jen gólmana.
25:01 GÓL FBC Mohelnice! 5:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #41 Josef Veselík, asistoval #25 Adam Kupka (5:3)
24:16 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
24:16 Pudil poslal do úniku Bizka, který jednoduchou kličkou obelstil Hrdličku.
22:31 V hledišti již stojí a fandí předseda klubu FBC Mohelnice, ředitel ZŠ Mlýnské a zastupitel města Mohelnice Pavel Grünwald.
20:45 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #20 Pavel Horák, asistoval #72 Matyáš Holub (3:3)
20:00 Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné vybavení
20:00 Trenér hostí si všiml, že golman a hráč FBC Mohelnice mají špatná čísla dresů. Rozhodčí se rozhodl tuto chybu potrestat 2-minutovým trestem.
19:59 Střely na bránu po první třetině v utkání mezi FBC Mohelnice a FbK Orlicko-Třebovsko: 15:7
19:50 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #87 Jiří Šula (3:2)
19:50 Šula v breaku 2 na 1 viděl volného Navrátila, který se do prázdné nemýlil.
19:00 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Tomáš Dryml bez asistence (2:2)
18:22 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:1)
18:22 Pudil dělem vystřelil, brankář však míček vyrazil. Heller však nádherným volejem umisťuje míček tam, kam patří.
17:03 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #41 Josef Veselík, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:1)
15:55 Bubelova střela ze zátahu zblokována.
15:37 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
14:58 Rozhodčí zvedá ruku, Mohelnice si zahraje přesilovku. Zatím sledujeme výhodu.
14:10 Neugebauer mohl střílet sám na bránu, střelu však přestřelil.
12:35 Novákovu back-handovou střelu brankář v pohodě chytá.
08:26 Bizek mohl střílet do prázdné, dostal však skákavou přihrávku a nahrál na střed na Pudila, který slušně vystřelil, avšak na Hrdličku jeho střela nestačila.
07:26 Drymlovo nahození Hampl chytá.
06:19 Ikdyž je Mohelnice ve čtyřech je na míčku vice aktivní.
05:37 Vyloučen hráč #88 Martin Kubíček družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
04:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #22 Matouš Neugebauer (0:1)
04:59 Langer se ocitl před prázfnou bránou a svou příležitost proměňuje.
03:15 Hostující tžm šel z breaku  na gólmana, Tesař však střílí mimo.
00:58 Hned ze začátku jsme viděli  4 rychlé akce.