3:6
    Rudolf SUK
    (Heřmanský)

FbC Hradec Králové B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 3:6
branky: 14. Jan Schejbal, 29. Marcel Dobrev, 43. Petr Rauer - 13. Rudolf Suk, 22. Petr Janíček, 32. Pavel Kuneš, 40. Denis Dlouhý, 41. Martin Heřmanský, 45. Rudolf Suk; rozhodčí: Pavel Houserek - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 36 - Karel Godár 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:4
44:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #18 Martin Heřmanský (3:6)
44:59 Dvůr v poslední vteřině využívá přesilovku
44:31 Vyloučen hráč #50 Karel Ponča družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
43:04 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
42:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #41 Petr Rauer, asistoval #50 Karel Ponča (3:5)
40:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #13 Rudolf Suk (2:5)
40:02 Během jedné minuty končí dvě střely v Hradecké brance a je tu nové skore 5:2
39:13 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #72 Denis Dlouhý, asistoval #71 Pavel Kuneš (2:4)
36:58 Krásné kombinace Dvora nevedou k brance. Zatim ostřeluji pouze okolí
35:28 Za brankářem Hradce Kráové zvoní tyčka
31:32 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #13 Rudolf Suk (2:3)
31:32 Dvůr využívá bleskově svojí přesilovku
31:31 Vyloučen hráč #71 Rudolf Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za vysoká florbalka
28:53 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Marcel Dobrev, asistoval #41 Petr Rauer (2:2)
23:56 Střela Ponči mimo, hodně mimo
21:00 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (1:2)
21:00 Krásná souhra Dvora Králové končí brankou
19:00 Dvůr má evidentně více ze hry
16:18 Vyloučen hráč #26 Patrik Grunt družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:01 Střely na branku v první třetině Hradec 6 - Dvůr 15
13:08 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #50 Karel Ponča (1:1)
13:08 A je vyrovnáno
12:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk z trestného střílení (0:1)
10:16 Hradec Králové v plném počtu
09:15 Hráč Dvora Králové nad Labem 77 Havran trefuje pouze tyč
07:53 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování florbalky
02:45 Kunešova střela z dálky nebyla pro hradeckého golmana problém
02:00 Zatím se hraje na půlce domácích
00:01 Derby Královských měst je zahájeno