3:2
    Jan JANEČEK
    (Reithar)

FBC Pitbulls Kolín - OLYMP FLORBAL 3:2
branky: 19. Marek Vácha, 26. Filip Pletka, 37. Jan Janeček - 1. Matyáš Sokol, 35. Matyáš Prchlík; rozhodčí: Filip Bollardt - Ondřej Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Mareš ? - Jan Dvořák ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:1
44:59 Naštěstí je zápas u konce, pytel s góly dnes zůstal neroztržen.
42:20 Atmosféra v hale by se dala krájet. A už ani nesněží.
41:24 Kluci se vzájemně škádlí a kočkují
36:24 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #75 Marek Reithar (3:2)
34:48 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #57 Matyáš Prchlík, asistoval #39 Matyáš Sokol (2:2)
33:11 Buchty na tribuně začínají fandit, "Kolín, Kolín.."  Díky za zpříjemnění atmosféry.
32:11 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
29:59 Druhá třetina za náma, ještě chvíli to kousneme a zápas je za námi!
25:01 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #75 Marek Reithar (2:1)
25:01 Konečně +- pohledná akce. Gratulujeme!
22:00 Dáňa je .--.|..|-.-.|.-|
21:38 Konečně jsme se dočkali pořádné podívané! Za okny sněží. Zajímalo by mě, jestli v Kolíně také sněží.
20:14 Halou se line zvuk vuvuzely. Díky Bárny!
18:12 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #13 Marek Vácha, asistoval #55 Tomáš Špinka (1:1)
18:12 Hned za pár vteřin onen klučík skóruje.
17:50 Klučík z Kolína v obrovské šanci, kterou bohužel nevyužil, poté zařval slovíčka, které sem bohužel nemohu napsat.
14:59 První třetina je již za náma a my se už nemůžeme dočkat té další.
11:45 Čas oběda a my sedíme za stolkem. Naštěstí je to parádní podívaná.
08:50 Hra se táhne jak smrad
07:40 Vyloučen hráč #15 Matyáš Brož družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
00:24 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #39 Matyáš Sokol, asistoval #22 Robin Frank Davis (0:1)