• 39 38:17
    2
    Tomáš REPKA

Z.F.K. Petrovice B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 8:3
branky: 7. Roman Ochodek, 14. Roman Ochodek, 15. Vítězslav Růžička, 19. Daniel Olšák, 20. Radim Madecký, 32. Vítězslav Růžička, 36. Roman Ochodek, 38. Daniel Olšák - 2. Adam Tietz, 6. Adam Tietz, 31. Tomáš Repka; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Matěj Martínek ?; po třetinách: 1:2, 4:0, 3:1
39:00 Ukončení 3. části
38:17 Vyloučen hráč #19 Tomáš Repka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání
37:16 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #77 Marcel Lázók (8:3)
35:33 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #88 Daniel Olšák (7:3)
31:59 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (6:3)
30:06 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 5:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (5:3)
27:14 Vyloučen hráč #71 Karel Šamonil družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za špatné střídání
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:50 Vyloučen hráč #66 Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
19:20 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Radim Madecký, asistoval #19 Petr Pryszcz (5:2)
18:36 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #32 Roman Ochodek (4:2)
14:54 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička z trestného střílení (3:2)
13:59 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #1 Pavel Kulla (2:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
06:32 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #15 Radim Madecký (1:2)
05:13 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 0:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #10 Adam Tietz, asistoval #18 Filip Pírek (0:2)
01:41 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #10 Adam Tietz, asistoval #66 Štěpán Kostolány (0:1)