59
  • 59 58:31
    Rudná

Sokol Rudná - FBC Slavia Praha 4:5
branky: 11. Štěpán Hanzl, 33. Tomáš Bubeník, 54. Ondřej Šantora, 55. Štěpán Hanzl - 3. Michael Pitek, 11. Ondřej Otáhal, 24. Radek Kubala, 26. Radek Kubala, 49. Vojtěch Šafář; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hugo Kalina 18 - Tomáš Koval 27; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostující týmu: Po minulém týdnu další cený skalp za 3 body. Tým skládáme za pochodu, tak je logické, že první se věnujeme především práci do obrany. To nese své ovoce. Do kombinační kvality to ještě není vždy sto pro, ale občas nám tam něco spadne a když ještě zachytá gólman je to paráda! Díky soupeřům za zápas!
60:00 Komentář trenéra domácích: Utkání rozhodlo naše již tradiční neefektivita střelby a proměňovaní obrovských šancí. Slavii podržel především výborný gólman. Tvrdím si říct, že díky jeho perfektnímu výkonu je Slavia první tým, který dokázal dobýt naší tvrz. Soupeři gratulujeme k vítěztví.
59:59 Sřely po třetí třetině: Rudná 14 - Slavia 7
59:59 Bohužel Slavia již drtivý tlak přežila a nakonec vítězí 5:4. Našim chlapům děkujeme za výborný bojovný výkon.
58:50 Začíná drtivý tlak Rudné za vyrovnáním. Velikou šanci bohužel nyní nedokázal proměnit Lukáš Bárta po dalším výborném zákroku Kovala.
58:31 Timeout Sokol Rudná
56:01 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:10 GÓL Sokol Rudná! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (4:5)
54:10 Tohle je Rudná, kterou všichni známe. Nevzdávat se za žádných okolností. Dvojitý úder v rozmezí 11 vteřin v podání Ondřeje Šantory a jeho dělovky z půlky a průbojného boje Štěpána Hanzla znamenají celkové snížení na 4:5!!! Máme zaděláno na veliké drama.
53:59 GÓL Sokol Rudná! 3:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:5)
48:04 GÓL FBC Slavia Praha! 2:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #16 David Laho (2:5)
48:04 Hugo Kalina po jednom z brejků soupeře předvedl výborný zákrok a opět dokázal svůj tým podržet. Bohužel o malou chvíli později byl i on na přesnou střelu do šibenice od Vojtěcha Šafáře krátký. 2:5
45:40 Slavia drží hluboký blok a vyčkává už jen na brejky. Zatím to pro ně má ovoce, jelikož Rudná je více na balónku, ale nemohou si vytvořit větší gólovou příležitost. A když už si nějakou vytvoří, ve slávistické brance vystaví stopku Kovala.Jako před malou chvílí Adamu Pivoňkovi.
42:30 Chlapi se snaží, nasazení je obrovské, ale chtíč je možná až velkou překážkou. Chtělo by to brzký zásah. Rudná do toho!!!
39:59 Střely po druhé třetině: Rudná 9 - Slavia 7
39:59 Vývoj scóre byl totožný jako v první třetině. Nejprve 2 přesné zásahy Slavie a poté korekce domácích borců. I přes závěrečný tlak svítí na výsledkové tabuli stav 2:4. Doufejme, že tlak se převede i do závěrečné třetiny a podaří se Rudné otočit vývoj utkání a uhájit domácí neporazitelnost!!!
37:25 Největší šance přišla na konci přesilovky a měla ji Rudná. Po rychlém brejku dostal Tomáš Bubeník nalito na ose hřiště, ale bohužel trefuje jen Kovalu.O pár vteřin později dostal nalito i Martin Špaček. Bohužel ze svého oblíbeného místa trefuje jen břevno!!!
35:28 Vyloučen hráč #27 Jaroslav Janoušek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
35:28 Honba za vyrovnáním se musí odložit. Po faulu Jaroslava Janouška čeká Rudnou dnešní třetí oslabení.
32:42 GÓL Sokol Rudná! 2:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #97 Ondřej Šantora (2:4)
32:42 První formace předvedla ohromný boj a úsilí za vstřelením branky. Po úspěšném souboji Marka Hluchého a sklepnutí Ondřeje Šantory vše před sebou prostřeluje Tomáš Bubeník a snižuje na 2:4!!!
31:15 Na druhé straně se ještě lépe zaskvěl Hugo Kalina a svůj tým dokázal podržet.
30:15 Jednu velkou šanci měl po přihrávce Františka Novosada Kryštof Kříž, ale Kovala se stihl přemístit a předvedl skvělý zákrok.
29:00 Rudná se snaží, drží se na balónku, má územní tlak, ale ne a ne se dostat do větší šance
25:40 To je už zlé. Radek Kutala je při chuti a v krátkém sledu přidává svou druhou dnešní branku a rázem je to bohužel 1:4
25:30 GÓL FBC Slavia Praha! 1:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala bez asistence (1:4)
23:40 GÓL FBC Slavia Praha! 1:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #8 Michael Pitek (1:3)
23:40 Máme za sebou první 4 minuty 2. třetiny tuhého boje. Tak by se dala i charakterizovat 3. branka hostujícího týmu. Ve skrumáži před domácí brankou se nejlépe zorientoval Radek Kubala. 1:3
19:59 Máme za sebou velmi svižnou první třetinu utkání. Úvod zápasu patřil hostujícím slávistům, ale od poloviny třetiny se hra více vyrovnala a byly šance na obou stranách. Střely po první třetině: Rudná 8 - Slavia 9
14:40 Sledujeme zatím velmi vyrovnané utkání ve vysokém tempu. Je to úplně jiná Slavia než minulý rok
10:41 GÓL Sokol Rudná! 1:2
10:41 Rudná přichází s rychlou odpovědí!!! Jaroslav Janoušek ukázal svůj přehled a Štěpánu Hanzlovi poslal takovou nabídku, že druhému zmiňovanému stačilo trefit zařízení. 1:2
10:29 GÓL FBC Slavia Praha! 0:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (0:2)
10:29 Okamžitě po odbráněném oslabení přichází druhý úder Slavie. Po rychlém protiútoku se nekompromisně prosazuje Ondřej Otáhal. 0:2
10:02 Hosté v plném počtu
08:02 Vyloučen hráč #8 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
08:02 Po sérii neúspěšných přesilovek Slavie mají nyní možnost Sokoli z Rudné, aby díky přesilovce případně vyrovnali skóre utkání
05:26 Vyloučen hráč #14 Marek Cihelka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
02:53 Vyloučen hráč #7 Marek Hluchý družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
02:21 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #8 Michael Pitek, asistoval #17 Martin Fojtík (0:1)
02:21 Hosté se ujímají vedení. Po crossové nabídceMartina Fojtíka se prosazuje Martin Krutský. 0:1
00:00 Vítáme vás u dnešního zápasu mezi domácími sokoli a Slavií Praha